pozvánka
future of education
exponential technology
Konference

Budoucnost patří technologiím. Zveme vás na Future Port Prague

Datum konani 9.7.2017

Žijeme v mimořádné době exponenciálního pokroku. Umělá inteligence, drony, roboti, internet věcí, 3D tisk, chytré materiály nebo bezpilotní auta. To jsou dnes reálné technologie, které převrací celé obory vzhůru nohama. A to je jenom začátek.

FUTURE PORT PRAGUE je ojedinělý festival budoucnosti, který představí poprvé v Česku uceleně přehled exponenciálních technologických trendů, jejich dopad na byznys i naše životy a obrovské podnikatelské příležitosti, které přináší.

Future Port Prague bude mít festivalovou a konferenční část a proběhne 7. září v Pražské tržnici. Akci připravuje Etnetera Group společně s firmami Google, Microsoft, T-Mobile a dalšími partnery a cílem je přispět k transformaci naší země v inovační centrum Evropy.

Důležitou součástí však stále zůstává člověk. Co bychom měli učit naše děti, když řada profesí, které známe dnes nebude v budoucnu vůbec existovat? Jak budeme učit to, co potřebují znát? Část festivalu bude zaměřena také na budoucnost vzdělávání a jak nové technologie mohou ovlivňovat člověka. Zveme vás do Edu zóny, kterou pro návštěvníky Future Port Prague společně s Etneterou připravujeme.

Buďte u toho s námi.

Více o konferenci

Více o festivalu

Možnosti vstupů pro týmy v dokumentu ke stažení v PDF pod akutalitou. ↓

Soubor ke stažení

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále