práce snů
budoucnost
Workshop
kariéra

Budoucnost máš ve svých rukou. Praktický kariérní workshop pro mladé lidi do 30 let

Datum konani 19.10., nebo 9.11., nebo 7.12.

Na nový ATAIRU workshop zveme všechny vysokoškoláky a absolventy, kteří přemýšlí nad tím, jak propojit to, co je zajímá a baví se svým přirozeným talentem. Pomůžeme vám vyjasnit, co je talent a pojmenovat témata, kterým se věnovat. V kombinaci s praktickými kroky vás nasměrujeme k práci snů.

Průmysl 4.0

Podle univerzity v Oxfordu v následujících 25 letech zmizí 47 % dosavadních profesí. Vzniknou nová povolání, která si ještě neumíme představit. Jak ale s těmito fakty naložit při rozhodování o vlastní kariéře? Jsou věci, které jsou nám přirozené a nemění se. Jde o naše přirozené talenty, které můžeme využívat jen pokud o nich víme a rozvíjíme je.

Celodenní workshop pro 20 mladých lidí se proto věnuje objevení talentů, jejich nasměrování a jejich praktickému využití v situaci, ve které se nyní nacházíte a v kontextu měnícího se trhu práce.

CHCI SE REGISTROVAT NA WORKSHOP

Co se na workshopu naučíte

OBJEVENÍ:  Poznáte své přirozené talenty. Talent je jedním z hlavních pilířů jedinečnosti každého z nás. Každému jde něco snadno od přírody, ale často si právě o těchto činnostech říkáme „To přece umí každý.“ Neuvědomujeme si, že právě toto je náš talent a měli bychom ho rozvíjet, díky čemuž můžeme dosáhnout excelence.

NASMĚROVÁNÍ:  Jak propojit svůj talent s tématy, které mě zajímají a baví, s tím, co umím a abych tím přispěl i světu a dostal za to zaplaceno? O kariérních možnostech se budeme bavit v praktickém propojení s proměnami trhu práce a nejnovějšími trendy a napojením na vaši představu práce snů.

PRAKTICKÉ VYUŽITÍ:  Budete vědět, jak své talenty aplikovat v praxi ve vlastním byznysu nebo na pozici, na které právě pracujete. Také zjistíte, jak začít propojovat různorodé aktivity, kterým se věnujete. Posílíte schopnost vyhodnotit příležitosti, které jsou pro vás ty pravé a vyvarovat se naopak těm, které ne.


Pro koho je workshop určený

 • Hledáš způsob, jak mít zaplaceno za to, že se věnuješ věcem,  které tě baví
 • Rozhoduješ se, zda se přidat k firmě, nebo si založit vlastní byznys
 • Baví tě všechno, nebo se naopak nemůžeš rozhodnout a potřebujete si v tom udělat jasno
 • Mladým lidem, kteří hledají, jak správně kariérně nasměrovat svou energii a aktivity
 • Máš rozjeto několik vlastních projektů a přemýšlíš, jak je propojit
 • Na budoucnost se díváš skepticky a moc nevíš, jakým směrem se vydat, aby to mělo smysl

Kdy & Kde

Vyber si jeden z podzimních termínů intenzivních jednodenních workshopů:

 • 19.10. 9-17 hod.
 • 9.11. 9-17 hod.
 • 7.12. 9-17 hod.

Kde: Praha, přesná lokalika každého workshopu bude předem ujasněna

Cena: 4.900 Kč vč. DPH

Cena zahrnuje:

 • materiály pro účastníky
 • test Dynamiky Talentu
 • účast 2 lektorů
 • pronájem prostor
 • občerstvení v průběhu celého workshopu (včetně oběda)

Workshop je nutné uhradit minimálně 5 dní před workshopem.

Kdo workshop povede

Radka Dohnalová, zakladatelka ATAIRU, ex-McKinsey, ex-OSN, pracuje více jak 10 let s byznys leadery a své zkušenosti nyní předává mladým, aby na svou profesní dráhu vykročili správným směrem.

Hanka Púllová je expertkou na budoucnost práce a bývalá CEO českého Randstadu, 2. největší HR firmy v Česku. Díky svým zkušenostem ví, čeho si firmy na zaměstnancích nejvíce cení a proč lidi opouští dobře placená místa a jdou hledat sami sebe.

Katka Kotíková se pohybuje více než 10 let na různých manažerských pozicích od produktu, přes provoz až k IT ve společnostech GE a Raiffeisenbank. Díky tomu dokáže rozpoznávat, v čem jsou lidé dobří a jak toho využít v konkrétních pozicích a odděleních.

CHCI SE REGISTROVAT NA WORKSHOP

Kontakt pro více informací

Jitka Houzarová, jitka.houzarova@atairu.com, +420 732 932 613

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále