nominace
autentický leadership
level 1
pro muže
Program

Program pro muže startuje v květnu

Datum konani 23. 5. 2018 - duben 2019

Otevřeli jsme registrace a nominace do 10měsíčního programu pro muže. 4. ročník programu autentického leadershipu začíná v 23. května 2018.

V programu ATAIRU autentického leadershipu vedeme naše účastníky k nalezení vlastního autentického způsobu vedení sebe a týmů. Cílem je integrace všech aspektů života – profesních i osobních.

Pomocí zkušených lektorů, úspěšných leaderů a vrstevníků napříč různými odvětvími a funkcemi naleznou své poslání, zlepší svou výkonnost, spokojenost, odolnost a schopnost skutečně nadchnout a inspirovat ostatní. Díky pravidelným interakcím rozloženým do jednoho roku (workshopy, akcelerační setkání, group calls) jsou účastníci schopni se postupně rozvíjet, a tak skutečně najít vlastní nejvhodnější způsob.

Z pohledu účastníků je program jeden z nejpřínosnějších, které zažili, protože:

  • řeší nedostatek vnitřní motivace u sebe i týmů
  • účastníci dokáží poznatky o leadershipu aplikovat v každodenním životě v práci a doma
  • jde o rozmanitou skupinu, co se týče věku, firemního a oborového zázemí i zkušeností – účastníci se inspirují od sebe navzájem
  • dochází k mezioborovému propojení a novým úhlům pohledu
  • vede k udržitelnosti výsledků a úspěchu

Doporučení

„Program autentického leadershipu pro muže mi pomáhá aktivně pojmenovávat věci v sobě a kolem sebe, které jsem zatím vnímal intuitivně (a síla pojmenování umocňuje sílu poznání a prožívání), pracovat s nimi ve svůj prospěch a v důsledku toho i ve prospěch ostatních. ATAIRU mi dává zažít, že v dobrodružství sebeobjevování je zapotřebí houževnatosti i trpělivosti. Na konci se vyplatí. Doporučuji.“ 

PETR HAVLÍČEK, Ředitel marketingu a člen představenstva, Heineken ČR, a.s.

Během programu zveme na workshopy osobnosti z byznysu, které vás budou inspirovat. V minulých programech se například účastnici setkali s Pavlem Řehákem, CEO Vigo Investments, Marianem Jelínkem, hokejovým trenérem a bývalým koučem Jaromíra Jágra nebo Jánem Fabiánem, generálním ředitelem Schindler CZ.

Naším úkolem je účastníky provést procesem rozvoje a pomoci jim nalézt své přirozené talenty, vášně, poslání a naučit je poznat své strachy a jak s nimi pracovat.

Detailní harmonogram programu najdete v příloze pod aktualitou.

Základní informace ve zkratce

  • Start: 23. 5. 2018
  • Pro muže B-1, B-2, mající tým
  • Program probíhá v češtině
  • Cena: 55.000 CZK bez DPH

Kontakt

Neváhejte se nám ozvat, rádi s Vámi probereme možnost, která by Vám mohla vyhovovat nejlépe.

  • Jitka Houzarová, jitka.houzarova@atairu.com, +420 732 932 613

Ke stažení

↓↓↓ Stáhněte si detailní harmonogram 

Soubor ke stažení

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále