Cross-company programy

Jediný program svého druhu na českém a slovenském trhu. Systematická práce s profesionály z různých společností, oborů a funkcí. Facilitované diskuze o výzvách, problémech a jejich řešeních. Diskuze s top leadery českého a slovenského byznysu. Praktické modely a doporučení. Zvlášť pro muže a pro ženy.  
Desetiměsíční program má za cíl Vás vést k autentickému leadershipu a co nejlépe integrovat všechny aspekty pracovního i osobního života. Program se skládá ze dvou na sebe navazujících modulů - Lead Yourself a Lead to Collaborate. Zkušení lektoři, úspěšní leadři českého a slovenského byznysu a kolegové z jiných firem Vám pomohou najít poslání, zlepšit výkonnost a spokojenost, zvýšit odolnost a vylepšit schopnost nadchnout a inspirovat druhé. Program využívá nejrůznější formy učení - od skupinových workshopů přes akcelerační skupinky až po online webináře.
Trvání:

1 rok

Pro koho:

střední a vyšší management

Počet absolventů:

313

Absolvovalo firem:

71

Rozvoj s manažery z různých firem

Diskuze s top leadery z byznysu

Zvlášť pro ženy a muže

Časový plán

Pojďme si zavolat

Napište nám. Do dvou pracovních dnů se Vám ozveme a domluvíme se, jak Vám můžeme pomoci.

Zkušenosti účastníků programu

  • 0 | 0
  • 0
  • 0

Další programy ATAIRU

Zkušenosti účastníků programu

Fatal error: Call to a member function the_post() on a non-object in /my/web/atairu.com/_/wp-content/themes/atairu/template-program.php on line 156