Program

ATAIRU pro rodiče 2019

Datum konani start programů 30.3.2019, 25.5.2019

Určitě jste už uvažovali o tom, jak nejlépe vychovávat své děti, jak si s nimi bez konfliktů porozumět a jak je správně nasměrovat pro úspěšnou budoucnost.  ATAIRU 1,5denní workshop vám poskytne zcela nový pohled na jedinečnost vašich dětí, odhalí jejich přirozený talent a nabídne vám možnosti, jak je dále rozvíjet.

foto: unsplash.com

V čem vám program může pomoci?

  • V uvědomění si, jakými způsoby můžete pozorovat a vnímat své děti.
  • Naučí vás identifikovat silné stránky a talenty svých dětí.
  • Získáte podporu a větší jistotu v rozhodování o jejich vzdělávání nebo volnočasových aktivitách.
  • Ukáže vám různé způsoby komunikace, které rozvinou a podpoří váš vzájemný vztah, jakkoli mohl být doposud komplikovaný.
  • Díky dlouhodobému působení vás program připraví na různé situace ve výchově v průběhu dospívání.
  • Díky sdílení s ostatními účastníky poznáte, že na to nejste sami a získáte řadu obohacujících informací a příkladů i odjinud.
  • Pomůže vám také v poznání sebe sama s pomocí testů Talentové dynamiky, které jsou zahrnuty v ceně programu.
  • Lépe pochopíte vaše dítě a prohloubíte váš vztah.

Přihláška do programu

 

“Víme, že každý chce pro své dítě to nejlepší a zejména v mladším věku je rodič klíčovou osobou pro jeho rozvoj a formování osobnosti. Proto v ATAIRU pracujeme zejména s rodiči a nabízíme dlouhodobě udržitelná řešení bez univerzálních návodů a škatulkování. ATAIRU pro Rodiče je ucelený zážitkový program, ve kterém pracujeme s individualitou a unikátností každého z nás.”

Radka Dohnalová – founder & CEO ATAIRU

Jak program probíhá

Program trvá 1,5 dne (dvě soboty) s časovým odstupem pro vyzkoušení nových poznatků doma 🙂 Workshopy jsou určeny pro rodiče dětí do 12 let, bez účasti dětí.

Termíny workshopů 2019

Březen so 30. 3. 2019 (9:00 – 17:00 h) so 13. 4. 2019 (9:00 – 13:00 h) Květen + červen so 25. 5. 2019 (9:00 – 17:00 h) so 8. 6. 2019 (9:00 – 13:00 h) Workshopy probíhají v Beehive International School, Praha – Vinohrady.

Potřebná investice

6.200 CZK bez DPH/ 7.500 CZK s DPH (Cena zahrnuje i test Dynamiky Talentu pro rodiče). Na program je možné čerpat příspěvky z cafeterie Sodexo a Benefit Plus. Před startem programů nabízíme online ochutnávku pro seznámení s obsahem a náplní programu. Termín online ochutnávky je 27.2. 2019 od 8:30 do 9:00h.

Registrace na ochutnávku zdarma 

Přihláška do programu

 

Lektorky kurzu

Tým tvoří lektorky s více než desetiletými zkušenostmi v oblasti rozvoje osobnosti a psychologie. Ve své práci se aktivně zaměřují na podporu talentu a silných stránek dospělých i dětí. Zároveň jsou stejně jako vy rodiči anebo působí v oblasti vzdělávání. Katka Kotíková má v objevování talentů dětí velkou vášeň a proto v současnosti spolupracuje s International Montessori School of Prague. Více než 10 let  se pohybovala na různých manažerských pozicích od produktu, přes provoz až k IT ve společnostech GE Money Bank a Raiffeisenbank. Díky tomu dokáže rozpoznávat, v čem jsou lidé dobří a jak toho využít na konkrétních pozicích a odděleních. Alice Giles je již 9 let učitelkou v International Montessori School of Prague. Její  velkou vášní je rozpoznávání unikátnosti každého dítěte, hledání individuálního přístupu k talentům, potenciálu a vrozeným dispozicím dětí. Je hrdou nositelkou Montessori akreditace pro děti ve věku 3-6 let z Princeton Montessori Training Center v New Jersey a diplomu z Masarykovy Univerzity v Brně odbor Anglický jazyk a Literatura. Alice je matkou dvou dcer, 18 a 9,5 roku.

PŘIHLÁŠKY A  VÍCE INFORMACÍ

Jitka Houzarová, jitka.houzarova@atairu.com, +420 732 932 613, www.atairu.com

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále