pozvánka
future of education
exponential technology
Konference

Budoucnost patří technologiím. Zveme vás na Future Port Prague

Datum konani 9.9.2017

Žijeme v mimořádné době exponenciálního pokroku. Umělá inteligence, drony, roboti, internet věcí, 3D tisk, chytré materiály nebo bezpilotní auta. To jsou dnes reálné technologie, které převrací celé obory vzhůru nohama. A to je jenom začátek. Srdečně Vás zveme na setkání s námi v zóně Future of You, která se zaměřuje na člověka a jeho roli v kontextu budoucnosti a technologií.

FUTURE PORT PRAGUE je ojedinělý festival budoucnosti, který představí poprvé v Česku uceleně přehled exponenciálních technologických trendů, jejich dopad na byznys i naše životy a obrovské podnikatelské příležitosti, které přináší.

Future Port Prague bude mít festivalovou a konferenční část a proběhne 7. září v Pražské tržnici. Důležitou součástí však stále zůstává člověk. Co bychom měli učit naše děti, když řada profesí, které známe dnes nebude v budoucnu vůbec existovat? Jak budeme učit to, co potřebují znát?

Srdečně Vás zveme na setkání s námi v zóně Future of You, která se zaměřuje na člověka a jeho roli v kontextu budoucnosti a technologií.

Bude to den, kdy se s námi všemi můžete setkat a zažít si nás:

  • V 10:00 Linda Štucbartová otevře sérii diskuzí v zóně Future of You tématem Jak v roztěkané době nekonečných možností poznat, v čem mohu vyniknout a co mě bude naplňovat?
  • V 10:10 zahájí Radka Dohnalová na hlavní festivalové stage blok týkající se vzdělávání s přednáškou: 8 kritických dovedností pro budoucnost.
  • V 16:00 bude Radka Dohnalová diskutovat s Petrem Benešem z 6D Academy, Ex-CIO České spořitelny na téma Leadership v exponenciální době.

Celkově budou přednášky v naší zóně velmi inspirativní a máme radost, že se podílíme na celkové koncepci i hostech, kteří na Future of You stage vystoupí.

Buďte u toho s námi.

Festivalové vstupenky za 490 Kč lze koupit na webu festivalu

Více o konferenci

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále