Glorious 2018
pro mladé
Workshop
Konference

NOVÝ WORKSHOP: Šance dozvědět se, jak propojit svůj talent s  prací svých snů

Datum konani 3. 5. 2018, 9-17 hod.

Zveme Vás na konferenci Glorious do Brna, kde ATAIRU představí nový workshop určený pro mladé lidi, který jim pomůže propojit svůj talent s prací svých snů.

Konference Glorious, která se koná na začátku května letošního roku, je příležitostí seznámit se se světovými špičkovými řečníky, kteří na jednom pódiu předají své know-how, znalosti a dovednosti v kombinaci s networkingem. Součástí konference jsou praktické workshopy, které mladé lidi naučí, jak teorii převést do konkrétních technik, postupů a případovek. Jedním z vystupujících budeme i my.

 

Připravte se na budoucnost

Podle univerzity v Oxfordu v následujících 25 letech zmizí 47 % dosavadních profesí. Vzniknou nová povolání, která si ještě neumíme představit. Jak ale s těmito fakty naložit při rozhodování o vlastní kariéře? Jsou věci, které jsou nám přirozené a nemění se. Jde o naše přirozené talenty, které můžeme využívat jen pokud o nich víme a rozvíjíme je. Celodenní workshop pro 20 mladých lidí se proto věnuje objevení talentů, jejich nasměrování a jejich praktickému využití v situaci, ve které se nacházíte v kontextu měnícího se trhu práce.

 

Co se na workshopu naučíte

OBJEVENÍ:  Poznáte své přirozené talenty. Talent je jedním z hlavních pilířů jedinečnosti každého z nás. Každému jde něco snadno od přírody, ale často si právě o těchto činnostech říkáme „To přece umí každý.“ Neuvědomujeme si, že právě toto je náš talent a měli bychom ho rozvíjet, díky čemuž můžeme dosáhnout excelence.

NASMĚROVÁNÍ:  Jak propojit svůj talent s tématy, které mě zajímají a baví, s tím, co umím a abych tím přispěl i světu a dostal za to zaplaceno? O kariérních možnostech se budeme bavit v praktickém propojení s proměnami trhu práce a nejnovějšími trendy a napojením na Vaši představu páce snů.

PRAKTICKÉ VYUŽITÍ:  Budete vědět, jak své talenty aplikovat v praxi ve vlastním byznysu nebo na pozici, na které právě pracujete. Také zjistíte, jak začít propojovat různorodé aktivity, kterým se věnujete. Posílíte schopnost vyhodnotit příležitosti, které jsou pro Vás ty pravé a vyvarovat se naopak těm, které ne.

 

Pro koho je workshop určený

  • Hledáte způsob, jak mít zaplaceno za to, že se věnujete věcem,  které Vás baví
  • Rozhodujete se, zda se přidat k firmě, nebo si založit vlastní byznys
  • Baví Vás všechno, nebo se naopak nemůžete rozhodnout a potřebujete si v tom udělat jasno
  • Mladým lidem, kteří hledají, jak správně kariérně nasměrovat svou energii a aktivity
  • Máte rozjeto několik vlastních projektů a přemýšlíte, jak je propojit
  • Na budoucnost se díváte skepticky a moc nevíte, jakým směrem se vydat, aby to mělo smysl

    zdroj: Konference Glorious

Kdy:  3.5. 2018, 9:00–17:00 hod.

Registrace: na webu konference Glorious

 

Kdo workshop povede

Radka Dohnalová, zakladatelka ATAIRU, ex-McKinsey, ex-OSN, pracuje více jak 10 let s byznys leadery a své zkušenosti nyní předává mladým, aby na svou profesní dráhu vykročili správným směrem.

Hanka Púllová je expertkou na budoucnost práce a bývalá CEO českého Randstadu, 2. největší HR firmy v Česku. Díky svým zkušenostem ví, čeho si firmy na zaměstnancích nejvíce cení a proč lidi opouští dobře placená místa a jdou hledat sami sebe.

Katka Kotíková se pohybuje více než 10 let na různých manažerských pozicích od produktu, přes provoz až k IT ve společnostech GE a Raiffeisenbank. Díky tomu dokáže rozpoznávat, v čem jsou lidé dobří a jak toho využít v konkrétních pozicích a odděleních.

 

Díky mnohaletým leadershipovým zkušenostem a metodice Dynamiky talentu dokáží Radka, Hanka a Katka poradit, jak objevit svůj talent, najít pro něj správný směr a prakticky jej využít při rozhodování o práci. Odnesete si nejen výsledky talentového testu Dynamiky talentu (v hodnotě 2.057 Kč) a co to pro Vás znamená, ale i konkrétní tipy, jak svůj talent využít ve své kariéře.

 

Těšíme se na Vás v  Brně! 

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále