E.on
Lady.on
nový program
ženy
autentický leadership
Program

Lady.on je nový program E.ONu podporující ženy v jejich kariérním směřování

Ženy přinášejí do řízení firem cit pro detail, upřímnost a kultivovanost. Přesto jich v nejvyšším vedení stále není podle průzkumu společnosti Deloitte – Corporate Governance pro ČR více než sedm procent a podíl žen na dalších manažerských pozicích dosahuje pouze 30,8 %. Máme radost, že pro společnost E.ON připravujeme dlouhodobý leadershipový program, jehož cílem je rozvíjet talentované ženy v E.ONu napříč pozicemi a odděleními.

Generální ředitel E.Onu Martin Záklasník má s autentickým leadershipem vlastní zkušenost z dlouhodobého programu autentického leadershipu pro muže: „Důležité pro mě bylo pochopení motivace a autenticity druhých. Lépe mi to umožňuje chápat jejich reakce a uzpůsobit podle toho své chování.

Program je postavený na konceptu autentického leadershipu, který se zaměřuje na dosahování dlouhodobě udržitelných výsledků i osobní spokojenost. Díky kombinaci různých učících se metod, od individuálních a skupinových cvičení po aktivní role plays, a dlouhodobosti programu, si účastnice uvědomí vlastní talenty, vášně a dlouhodobé životní cíle. Během celého roku mohou zkoušet nové poznatky v praxi ve svých týmech. Od poznání sebe a uvědomění si vlastní hodnoty a autenticity se témata postupně přenášejí k tomu, jak využít týmovou dynamiku, motivovat druhé a jak pracovat s ostatními například v konfliktních situacích. Součástí je rovněž zapojení do živého projektu, který podpoří uplatnitelnost leadershipových poznatků v praxi, a také přispěje k rozvoji firmy E.ON.

Program Lady.on vede Linda Štucbartová.

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále