pozvánka
Konference

Linda Štucbartová vystoupí na konferenci Dejme ženám šanci a mužům příležitost

Datum konani 7. 11. - 8. 11. 2017

Dejme (že)nám šanci je závěrečnou mezinárodní konferencí pětiletého programu Open Fund Society s cílem umožnit mužům i ženám zvýšit jejich šanci na férovější podmínky v práci, na volbu pracovní doby s ohledem na rodinu nebo na vyšší sebevědomí žen po mateřské či po padesátce při svém návratu na pracovní trh.

Konference se zaměří na aktuální trendy a výzvy v oblasti genderové rovnosti a genderově podmíněného násilí. Klade si za cíl přenést do ČR mezinárodní debatu a poskytnout tak nejen českým účastníkům možnost se do ní zapojit. Konference se bude konat 7. – 8. listopadu 2017 v Hotelu International Praha. 

Na konferenci vystoupí i naše Linda Štucbartová, chorvatská spisovatelka a feministka Slavenka Drakulic, americký sociolog Michael Kimmel nebo Agnès Hubert z evropského feministického think tanku Gender5+.

Za účasti českých i zahraničních odborníků se pokusí během dvou dní zodpovědět tyto otázky: Jaké jsou aktuální postoje k genderové tématice v ČR a v Evropě? Jsou feministické hodnoty obecně přijímané nebo je třeba si je znovu připomenout? Která témata jsou nyní “trendy” a jak současné společenské klima ovlivňuje výzvy, kterým v současné době čelíme? Jakou roli sehrávají muži a je zapojení mužů a podpora žen muži klíčem k úspěchu?

Detailní program a možnost registrace naleznete na webu projektu.

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále