Zkušené manažerky
ochutnávka
Workshop

8.10. Ochutnávka programu Autentický leadership pro zkušené manažerky

Datum konani 8. 10. 2019

Na podporu žen z nejvyššího vedení pořádáme letos poprvé ochutnávku programu Autentického leadershipu pro zkušené manažerky,  která se uskuteční v úterý 8.10. 2019 od 18h v prostorách společnosti Ogilvy (Přívozní 2A/1064, 170 00 Praha 7). 

Máme radost, že počet žen ve vedoucích pozicích rok od roku roste a ze zkušenosti víme, že většina top manažerek věnuje podstatnou část svého času rozvoji lidí ve svém týmu nebo organizaci. Často se však stává, že právě seniorní manažerky nenachází čas a prostor na vlastní rozvoj a podporu při řešení náročných situací. Otázkou tedy zůstává, kdo rozvíjí a podporuje právě vás, milé dámy?

Proto bychom vás rádi přivítali na setkání žen na podobných pozicích, které má za cíl seznámit vás s ATAIRU a celoročním transformačním programem Autentického leadershipu pro zkušené manažerky, ale navíc vám chceme přinést nová témata k přemýšlení a inspiraci. A v neposlední řadě chceme podpořit vaše vzájemné propojení, protože network lidí s podobnými tématy má vždy obrovskou hodnotu.

Co pro vás připravujeme:

  • Představení programu Autentického leadershipu pro ženy, proč jen pro ženy a proč je autenticita u lídrů v dnešní době tak důležitá (Radka Dohnalová, Founder & CEO ATAIRU)
  • Nové poznatky o vývoji a směřování společnosti – koncept Society 5.0 a jak s tím souvisí potřeba nových dovedností u lídrů (Radka Dohnalová)
  • Téma Leader jako influencer a schopnost komunikovat dovnitř i ven organizace (Dita Stejskalová, Managing Director, Ogilvy PR & Influence – 1. žena věnující se influencingu a budování osobních značek lídrů v Čechách) 
  • Sdílení zkušeností s programem autentického leadershipu pro ženy (Dita Stejskalová a Jana Moravová, Generální ředitelka Mountfield) 

Součástí akce bude následně i prostor pro networking a osobní setkání s lektorkami programu. Máte-li o akci zájem, registrujte se prosím s pomocí formuláře níže. Účast na eventu je zdarma. 

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT NA OCHUTNÁVKU

 

Kompletní info o programu a registrace >>

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále