ATAIRU plans
reflection
future

Ohlédnutí za rokem 2018 a co chystáme ve 2019

Rádi bychom se s vámi podělili o naši reflexi i plány, protože jste nedílnou součástí toho, co děláme, jak se posouváme a kam se vyvíjíme. A za to patří velký dík především vám!

Rok 2018 se v ATAIRU nesl v duchu nových produktů i partnertsví, které jsme začali vytvářet na základě vašich podnětů a potřeb. Vznikly například programy na rozvoj talentů a vášní u mladých lidí a dětí, nebo jsme zahájili nová mezinárodní partnerství.

Co se ATAIRU podařilo v roce 2018

1. Nárůst účastníků a počtu dlouhodobých leadershipových programů

2. Rozšíření leadershipových programů & workshopů v mezinárodním prostředí

 

3. Spuštění nových programů na rozpoznávání talentů pro mladé lidi a rodiče dětí do 12 let

 

4. Společná oslava 5. narozenin ATAIRU

 

CO JSME SE NAUČILI A NA CO SE CHCEME SOUSTŘEDIT V ROCE 2019

Naučili jsme se toho spoustu. Loni více než kdy jindy jsme si však uvědomili, že nejde jen o to, co se učíme, ale také jakým způsobem.

Zjistili jsme, že velmi silným nástrojem jsou tzv. učící sítě > learning networks. Tedy vytváření skupin lidí, kteří se od sebe mohou učit, vzájemně se obohacovat novými poznatky a sdílet své praktické zkušenosti.

Totiž nikdo z nás, jako jednotlivec, není schopen v plné šíři obsáhnout všechny obory a veškeré znalostní disciplíny, ale společně, pokud víme, kdo nás v čem může nachytřit, můžeme velmi snadno a rychle akcelerovat své znalosti – exponenciálně.

My v ATAIRU věříme, že exponenciální vzdělávání a učící se komunity je jediná možnost, jak v současné super rychlé době udržet krok. A navíc nejen schopnost naučit se, ale také přeučit se nebo dokonce odučit se některé věci, je kritickou dovedností pro budoucnost každého lídra.

Naší největší prioritou pro tento rok je posouvat naše programy, abychom díky komunitám v nich vytvářeli nejlepší podmínky pro exponenciální vzdělávání.

 

TEORIE VYTVÁŘENÍ „LEARNING NETWORKS“

 

ATAIRU by nebylo tím čím je bez komunity, tedy bez vás. Děkujeme, že jste s námi!

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále