Snídaně
Disruptive
inspirace

Prázdninová inspirace

Letošní rok je pro ATAIRU neskutečná jízda, za což patří velké díky právě vám! Ale už i my se těšíme na prázdniny – na dlouhé teplé dny, čas strávený s blízkými a dětmi, které umí být nesmírně inspirativní.

Možná máte pocit, že vy i vaši lidé jsou v létě méně produktivní. Právě naopak, často se stává, že když začneme dělat věci úplně jinak, dochází k největším posunům a čas strávený s dětmi může být tím nejlepším impulsem.

Podívejte se na následující video, ve kterém děti z mateřských škol trumfly i absolventy MBA nebo se mrkněte, co se můžeme naučit od našich dětí co do kreativity.

Zdroj: Shutterstock.com

Ale teď vážně, jak můžeme využít léto pro nové myšlenky a inovace? Podle nedávného výzkumu Singularity University je fajn mít alespoň 2-3 hodiny týdně věnované tomu, jak disruptovat sami sebe, jak zapojit do svého života více hravosti a kreativity a přijít tak s nejlepšími nápady nebo inovativním řešením problémů, které posune vaši firmu 10x.

Pokud přece jen v létě nenajdete čas na zamyšlení nad novými přístupy, přijďte se v pondělí 16. 9. inspirovat na ochutnávku Disruptive Leadership Inside Out programu. Ochutnávka je určena seniorním manažerům a strategicko-inovačním lídrům.

 

CHCI SE REGISTROVAT

 

Co je to delta v leadershipu, jaké schopnosti a dovednosti budou v blízké budoucnosti potřebovat lidé ve vedení a jak s nimi prakticky pracovat? To jsou témata Snídaně s ATAIRU připravované pro HR manažery ve středu 11. 9. 2019. Pokud vás zaujaly, budeme se těšit na osobní setkání s vámi.

PŘIJDU NA SNÍDANI

 

Na podzim dále připravujeme:

  • Autentický leadership pro ženy z boardů a zkušené manažerky (více info jitka.houzarova@atairu.com)
  • Workshopy pro mladé talenty
  • ATAIRU program pro rodiče

 

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále