práce snů
budoucnost
Workshop
kariéra

Budoucnost máš ve svých rukou. Praktické kariérní workshopy pro mladé talenty – start 2019

Datum konani od ledna 2019

Na workshopy ATAIRU for Young Talents zveme všechny mladé lidi, kteří přemýšlí nad tím, jak propojit to, co je zajímá a baví se svou prací a kariérou. Pomůžeme vám vyjasnit si, co je váš vrozený talent, jak využít své silné stránky a pojmenovat oblasti, kterým se v praxi věnovat. 

Práce 4.0

Podle univerzity v Oxfordu v následujících 25 letech zmizí 47 % dosavadních profesí. Vzniknou nová povolání, která ještě neumíme pojmenovat. Jak ale s těmito fakty naložit při rozhodování o vlastní kariéře? Naše přirozené talenty jsou dané a nebudou se měnit. Využívat je však můžeme jen tehdy, pokud o nich víme a rozvíjíme je.

Proto v roce 2019 otevíráme další sérii workshopů na různých místech a v různých termínech a vy teď máte šanci ovlivnit, zda bude workshop pořádán právě u vás – ve vaší škole, firmě nebo městě!

 

CHCI SE NEZÁVAZNĚ REGISTROVAT NA 2019

 

Na celodenní workshopu se věnujeme objevování vašeho osobního potenciálu – toho, v čem jste skutečně dobří a co můžete  i v kontextu měnícího se trhu práce dobře využít.

Co se na workshopu naučíte:

OBJEVENÍ:  Poznáte své přirozené talenty. Talent je jedním z hlavních pilířů jedinečnosti každého z nás. Každému jde něco snadno od přírody, ale často si právě o těchto činnostech říkáme „To přece umí každý.“ Neuvědomujeme si, že právě toto je náš talent a měli bychom ho rozvíjet, abychom v dané oblasti dosáhli excelence.

NASMĚROVÁNÍ:  Jak propojit svůj přirozený talent s tím, co mě baví, abych tím zároveň přispěl světu a ještě za to dostal zaplaceno? O kariérních možnostech se budeme bavit v praktickém propojení vašich silných stránek, změnami na trhu práce a vaší představy o své kariérní cestě a budoucnosti.

PRAKTICKÉ VYUŽITÍ:  Budete vědět, jak své talenty aplikovat v praxi ve vlastním byznysu nebo na pozici, na které právě pracujete. Také zjistíte, jak začít propojovat různorodé aktivity, kterým se věnujete. Posílíte schopnost vyhodnotit příležitosti, které jsou pro vás ty pravé a které ne.


Pro koho se workshop zvláště hodí

 • Hledáš způsob, jak mít zaplaceno za to, že se věnuješ věcem,  které tě baví.
 • Rozhoduješ se, zda se přidat k firmě, nebo si založit vlastní byznys.
 • Baví tě všechno, nebo se naopak nemůžeš rozhodnout a potřebujete si v tom udělat jasno.
 • Zajímá tě, jak správně kariérně nasměrovat svou energii a aktivity.
 • Máš rozjeto několik vlastních projektů a přemýšlíš, jak je propojit.
 • Na budoucnost se díváš skepticky a moc nevíš, jakým směrem se vydat, aby to mělo smysl.

Kdy & Kde

Právě plánujeme workshopy na 2019 a ty máš možnost rozhodnout, v jakém termínu a v jakém městě, bys rád/a workshop navštívil/a.

Pro jednotlivce:  4.900 Kč vč. DPH
Pro firmy: 4.050 Kč bez DPH

Cena zahrnuje:

 • materiály/workbooky pro účastníky
 • test Dynamiky Talentu
 • 2 zkušené lektory znalé trhu práce a potřeb mladých firem
 • catering během celého dne
 • pronájem prostor

Kdo workshop povede

Lucie Winklerová zná velmi dobře startupové prostředí – 2 roky působila v investiční skupině MITON, kde měla na starost HR a mentoring CEOs a founderů firem. 5 let vedla tým accountů v digitální agentuře H1.cz. Rychle se měnící prostředí a dynamika startupů jsou jí blízké, stejně jako nároky mladých rychle vznikajících firem na lidi, se kterými chtějí spolupracovat.

Hanka Púllová je expertkou na budoucnost práce a bývalá CEO českého Randstadu, 2. největší HR firmy v Česku. Díky svým zkušenostem ví, čeho si firmy na zaměstnancích nejvíce cení a proč lidi opouští dobře placená místa a jdou hledat sami sebe.

 

CHCI SE NEZÁVAZNĚ REGISTROVAT NA 2019

Více informací ráda poskytne kolegyně Jitka Houzarová, jitka.houzarova@atairu.com, +420 732 932 613.

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále