future
technology
Program

Připravte se na budoucnost! ATAIRU spouští třetí běh Disruptive Leadership programu

Datum konani Duben 2020 - Listopad 2020

S nástupem exponenciálních technologií a disruptivních inovací přicházejí i změny ve vývoji společnosti a přemýšlení každého z nás. Permanentní změna se stává novým standardem a nutí nás reagovat rozvinutím nových dovedností a schopností, a také rozvojem našeho osobitého leadership stylu.

Proto příští jaro pro velký zájem spouštíme již třetí běh programu Disruptive Leadership , který jsme připravili ve spolupráci s Pavlem Kysilkou a Petrem Benešem z 6D Academy. Program je veden cestou nečekaných zážitků na hraně komfortní zóny a je určený členům vedení firem, majitelům firem, zakladatelům startupů, investorům a lidem, kteří ve firmách řídí inovace nebo nové strategie.

Pokud chcete důkladněji poznat o čem program je, co jsou jeho cíle a zároveň se osobně setkat s lektory, nabízíme možnost účasti na ochutnávkovém workshopu, který proběhne 28. ledna 2020 od 18:00, předpokládaný konec je stanoven na 20:00. Místo konání: PKC Pražské kreativní centrum, Staroměstské náměstí 4/1, Praha 1, 3. patro, Air Ventures Space. Těšit se můžete na naše hosty Michaela Horoviče (CIO EDUA Group) a Jiřího Tošovského (Co-Founder & COO at datasapiens.a.s.).

Ochutnávky pro vás pořádáme zdarma.

 

CHCI SE ZÚČASTNIT OCHUTNÁVKY PROGRAMU 

 

Během společné sedmiměsíční cesty se budeme zabývat těmito okruhy a otázkami.

  • Massive Transformative Purposezrevidujete a lépe porozumíte svému osobnímu poslání a posunete přemýšlení směrem k exponenciálnímu růstu – firmy i sebe sama.
  • Disruptive innovationsnaučíte se, jak dělat a řídit inovace, jak vytvářet prostředí pro jejich vznik a jak je udržet ve velkých nebo rychle rostoucích společnostech.
  • From linear to exponential leader – zjistíte, jak nově budovat a vést týmy, jak identifikovat, kdo jsou ve firmě klíčoví lidé, jaké dovednosti mají a jaké jim i Tobě mohou brzy začít chybět. Dozvíte se také, jak efektivně zapojit technologie do byznysu, vedení lidí i komunikace a při tom si udržet lidský přístup.
  • Leading in complexity – naučíte se, jak pracovat v dynamickém a nestálém prostředí plném nejistoty a jak se rozhodovat ve složitých kontextech.

Program startuje 2. dubna 2020

 

CHCI SE ZAREGISTROVAT DO PROGRAMU 

 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Jitka Houzarová: jitka.houzarova@atairu.com, +420 732 932 613

 

 

 

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále