Disruptive
future
technology
Program

Připravte se na budoucnost! ATAIRU představuje Disruptive Leadership program

Datum konani Listopad 2019 - Březen 2020

S nástupem exponenciálních technologií a disruptivních inovací přicházejí i změny ve vývoji společnosti a přemýšlení každého z nás. Permanentní změna se stává novým standardem a nutí nás reagovat rozvinutím nových dovedností a schopností, a také rozvojem našeho osobitého leadership stylu.

 

Proto letos poprvé otevíráme Disruptive Leadership program, který jsme připravili ve spolupráci s Pavlem Kysilkou a Petrem Benešem z 6D Academy a je cestou nečekaných zážitků na hraně komfortní zóny. Program je určený členům vedení firem, majitelům firem, zakladatelům startupů, investorům a lidem, kteří ve firmách řídí inovace nebo nové strategie.

CHCI SE ZÚČASTNIT OCHUTNÁVKY PROGRAMU 

Během společné sedmiměsíční cesty se budeme zabývat těmito okruhy a otázkami.

  • Massive Transformative Purposezrevidujete a lépe porozumíte svému osobnímu poslání a posunete přemýšlení směrem k exponenciálnímu růstu – firmy i sebe sama.
  • Disruptive innovationsnaučíte se, jak dělat a řídit inovace, jak vytvářet prostředí pro jejich vznik a jak je udržet ve velkých nebo rychle rostoucích společnostech.
  • From linear to exponential leader – zjistíte, jak nově budovat a vést týmy, jak identifikovat, kdo jsou ve firmě klíčoví lidé, jaké dovednosti mají a jaké jim i Tobě mohou brzy začít chybět. Dozvíte se také, jak efektivně zapojit technologie do byznysu, vedení lidí i komunikace a při tom si udržet lidský přístup.
  • Leading in complexity – naučíte se, jak pracovat v dynamickém a nestálém prostředí plném nejistoty a jak se rozhodovat ve složitých kontextech.

Program startuje 28. listopadu 2019. 

CHCI SE ZAREGISTROVAT DO PROGRAMU 

Pokud chcete důkladněji poznat o čem program je, co jsou jeho cíle a zároveň se osobně setkat s lektory, nabízíme možnost účasti na ochutnávkovém workshopu, který proběhne 16. září 2019 v inovačním centru UP 21 v Karlíně (Pernerova 51, 186 00 Karlín). Program startuje v 18:00, předpokládaný konec je stanoven na 20:00.

Ochutnávky pro vás pořádáme zdarma.

CHCI SE ZÚČASTNIT OCHUTNÁVKY PROGRAMU 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Jitka Houzarová: jitka.houzarova@atairu.com, +420 732 932 613

 

 

 

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále