Disruptive
future
technology
Program

Připravte se na budoucnost! ATAIRU představuje Disruptive Leadership program

Datum konani květen - listopad 2019

S nástupem exponenciálních technologií a disruptivních inovací přicházejí i změny ve vývoji společnosti a přemýšlení každého z nás. Permanentní změna se stává novým standardem a nutí nás reagovat rozvinutím nových dovedností a schopností, a také rozvojem našeho osobitého leadership stylu.

 

Proto letos poprvé otevíráme Disruptive Leadership program, který jsme připravili ve spolupráci s Pavlem Kysilkou a Petrem Benešem z 6D Academy a je cestou nečekaných zážitků na hraně komfortní zóny. Program je určený členům vedení firem, majitelům firem, zakladatelům startupů, investorům a lidem, kteří ve firmách řídí inovace nebo nové strategie.

CHCI SE ZÚČASTNIT OCHUTNÁVKY PROGRAMU 

Během společné sedmiměsíční cesty se budeme zabývat těmito okruhy a otázkami.

  • Massive Transformative Purposezrevidujete a lépe porozumíte svému osobnímu poslání a posunete přemýšlení směrem k exponenciálnímu růstu – firmy i sebe sama.
  • Disruptive innovationsnaučíte se, jak dělat a řídit inovace, jak vytvářet prostředí pro jejich vznik a jak je udržet ve velkých nebo rychle rostoucích společnostech.
  • From linear to exponential leader – zjistíte, jak nově budovat a vést týmy, jak identifikovat, kdo jsou ve firmě klíčoví lidé, jaké dovednosti mají a jaké jim i Tobě mohou brzy začít chybět. Dozvíte se také, jak efektivně zapojit technologie do byznysu, vedení lidí i komunikace a při tom si udržet lidský přístup.
  • Leading in complexity – naučíte se, jak pracovat v dynamickém a nestálém prostředí plném nejistoty a jak se rozhodovat ve složitých kontextech.

Přijďte se s námi potkat osobně a dozvědět se více k programu v pondělí 8.4. 2019 od 18:00 v sídle investiční společnosti MITON v Karlíně. Pro nahlášení své účasti se prosím registrujte.

Večerem nás provedou hostující speakři, Petr Havlíček (Marketing Director CR/SR at Rémy Cointreau) a Michal Tůma (CEO Invia CEE), kteří vám povědí o zkušenostech s účastí v našich programech.

Program startuje 16. května 2019.

CHCI SE ZÚČASTNIT OCHUTNÁVKY PROGRAMU 

CHCI SE ZAREGISTROVAT DO PROGRAMU 

BLIŽŠÍ INFORMACE

Jitka Houzarová: jitka.houzarova@atairu.com, +420 732 932 613

 

 

 

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále