nominace
autentický leadership
level 1
pro muže
Program

Program pro muže startuje v květnu

Datum konani 23. 5. 2018 - duben 2019

Otevřeli jsme registrace a nominace do 10měsíčního programu pro muže. 4. ročník programu autentického leadershipu začíná ve středu 23. května 2018.

V programu ATAIRU autentického leadershipu vedeme naše účastníky k nalezení vlastního autentického způsobu vedení sebe a týmů. Cílem je integrace všech aspektů života – profesních i osobních.

Jak program funguje

Pomocí zkušených lektorů, úspěšných leaderů a vrstevníků napříč různými odvětvími a funkcemi naleznou své poslání, zlepší svou výkonnost, spokojenost, odolnost a schopnost skutečně nadchnout a inspirovat ostatní. Díky pravidelným interakcím rozloženým do jednoho roku (workshopy, akcelerační setkání, group calls) jsou účastníci schopni se postupně rozvíjet, a tak skutečně najít vlastní nejvhodnější způsob vedení.

Z pohledu účastníků je program jeden z nejpřínosnějších, které zažili, protože:

 • řeší nedostatek vnitřní motivace u sebe i týmů
 • účastníci dokáží poznatky o leadershipu aplikovat v každodenním životě v práci a doma
 • jde o rozmanitou skupinu, co se týče věku, firemního a oborového zázemí i zkušeností – účastníci se inspirují od sebe navzájem
 • dochází k mezioborovému propojení a novým úhlům pohledu
 • vede k udržitelnosti výsledků a úspěchu

Zkušenosti účastníků

„Program autentického leadershipu pro muže mi pomáhá aktivně pojmenovávat věci v sobě a kolem sebe, které jsem zatím vnímal intuitivně (a síla pojmenování umocňuje sílu poznání a prožívání), pracovat s nimi ve svůj prospěch a v důsledku toho i ve prospěch ostatních. ATAIRU mi dává zažít, že v dobrodružství sebeobjevování je zapotřebí houževnatosti i trpělivosti. Na konci se vyplatí. Doporučuji.“ 

PETR HAVLÍČEK, Marketingový ředitel ČR&SR, Rémy Cointreau

„Program ATAIRU a hlavně Radka Dohnalová mi pomohli uvědomit si skutečnou hodnotu členů mého týmu. Přestali jsme lidi pasovat do rolí a místo toho pro ně začali hledat role, kde se cítí dobře a přinášejí největší hodnotu sobě i firmě.“

LUKÁŠ KRČIL, Co-Founder & CEO, BrainOne

Během programu zveme na workshopy osobnosti z byznysu, které vás budou inspirovat. V minulých programech se například účastnici setkali s Pavlem Řehákem, CEO Vigo Investments, Marianem Jelínkem, hokejovým trenérem a bývalým koučem Jaromíra Jágra nebo Jánem Fabiánem, generálním ředitelem Schindler CZ.

Naším úkolem je účastníky provést procesem rozvoje a pomoci jim nalézt své přirozené talenty, vášně, poslání a naučit je poznat své strachy a jak s nimi pracovat.

Detailní harmonogram programu najdete v příloze pod aktualitou.

Základní informace ve zkratce

 • Start: 23. 5. 2018
 • Pro muže B-1, B-2, mající tým
 • Program probíhá v češtině
 • Cena: 55.000 CZK + DPH
 • uzávěrka registrací a nominací: 10. 5. 2018

 

Kontakt

Neváhejte se nám ozvat v případě nominací a registrace do programu, případně s jinými dotazy týkající se programu:

 • Jitka Houzarová, jitka.houzarova@atairu.com, +420 732 932 613

Ke stažení

↓↓↓ Stáhněte si detailní harmonogram 

Soubor ke stažení

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále