budoucnost vzdělávání
inspirace
Konference

Radka Dohnalová povede debatu o budoucnosti vzdělávání na konferenci Marie Claire

Datum konani 21. 11. 2017 a 22. 11. 2017

Na každoroční konferenci pro ženy v byznysu, kterou pořádá lifestylový magazín Marie Claire, letos vystoupí i Radka Dohnalová, zakladatelka a ředitelka ATAIRU. Povede panelovou diskuzi na téma budoucnost vzdělávání. Jde o jí velmi blízké téma nejen proto, že má sama 3 děti. K tématu vzdělávání se aktivně vyjadřuje a v poslední době vystoupila například na akcích jako TEDxPragueED nebo Future Port Prague s přednáškou 8 kritických dovedností pro budoucnost.

V panelu vystoupí Martina Grygar Březinová, bývalá generální ředitelka Sodexo Benefity a jedna ze 100 nejvlivnějších žen Česka podle Forbes. Zakladatelka Czechitas Dita Přikrylová, která otevírá obor IT ženám a také prosazuje vzdělávání v oblasti IT už od útlého věku. Panel doplní Ondřej Kania, který ve svých 23 letech koupil a vede Pražské humanitní gymnázium a ředitelka bilingviní školy BeeHive Martina Přenosilová.

Konference proběhne 22. listopadu a je pouze na přímé pozvání.


Protože žádný sen není moc velký

zdroj: www.marieclaire.cz

Letos poprvé si podobnou akci budou moci užít i mladší ročníky, které si třeba teprve vybírají, co by rády v budoucnosti studovaly, nebo přemýšlejí o tom, jaká je jejich práce snů. Vstup na Dream Big je otevřený všem mladým ženám, které se chtějí inspirovat příběhy těch, které svůj sen žijí.

Těšíme se setkání s Vámi!

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále