pozvánka
budoucnost vzdělávání
inspirace
Konference

Radka Dohnalová na TEDxPragueED 2017: Co teď?

Datum konani 26.7.2017, od 17 hod.

Zveme Vás na večer plný inspirativních přednášek a osobností s TEDxPrague. Čtvrtek 26.7. od 17 hod. bude patřit debatě nad budoucností vzdělávání. Radka Dohnalová se podělí o to, proč a jak u dětí pozorovat a rozvíjet talenty a vášně. Připojte se k nám.

Stojíme na počátku nové éry, na sklonku čtvrté průmyslové revoluce. Naše děti budou žít v čistě digitálním světě. Lidská společnost a její organizace se zásadně mění a s ní i trh práce. Mnoho dnešních povolání zanikne. Lidé budou pracovat v oborech, která ještě neexistují. Nacházíme se na křižovatce.

Co to znamená pro naše děti? Co budou potřebovat pro život v nastupující civilizaci? Jak by měla vypadat výchova a vzdělávání mladé generace, aby byla připravena na to, co ji čeká?

  • Budoucnost světa je v rukou našich dětí.
  • Budoucnost našich dětí tvoříme dnes my.
  • Je nejvyšší čas zamyslet se. Co teď?

Mezi řečníky vystoupí například Jana Nováčková – psycholožka a spoluautorka knihy a kurzů Respektovat a být respektován, Steve Hughes – americký dětský neuropsycholog, Ondřej Liška – bývalý politik, ředitel mezinárodní organizace Ashoka v České republice a další experti v oblasti vzdělávání z Čech i zahraničí.

Čím víc pracujeme s leadery po celé světě, tím častěji se nám potvrzuje důležitost témat talentů a vášní i v kontextu nejisté budoucnosti. Radka Dohnalová, zakladatelka a ředitelka ATAIRU se podělí o to, proč a jak u dětí pozorovat a rozvíjet talenty a vášně. Klíčová je totiž práce nejen s dětmi, ale hlavně s rodiči samotnými. Je potřeba, aby právě oni měli osvojenou schopnost talent a vášně svého dítěte vypozorovat a aktivně rozvíjet, a tím je připravit na budoucnost.

Zveme Vás k debatě nad budoucností vzdělávání i na společné setkání.

  • KDY: čtvrtek. 26.7.2017 od 17 hod.
  • KDE: Divadlo ABC, Vodičkova 28, 110 00, Praha 1

Vstupenky, detailní informace o řečnících a programu naleznete na webu TEDxPrague.

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále