2019
muži
program
leadership
Program

Spouštíme 5. běh programu autentického leadershipu pro muže

Datum konani Květen 2019

Na jaře příštího roku již popáté startuje program pro muže, jehož cílem je vést účastníky k autentickému leadershipu prostřednictvím integrace všech aspektů života (profesních i osobních). Pomocí zkušených lektorů, úspěšných leaderů a vrstevníků napříč různými odvětvími a funkcemi účastníci naleznou své poslání, zvýší svou výkonnost, spokojenost a odolnost. Také pochopí své talenty a jedinečnost, porozumí svým strachům a limitujícím vzorcům a naučí se s nimi pracovat. Program pomáhá pochopit účastníkovu roli v kontextu ostatních lidí v týmu a naučí se pracovat s různorodostí, která napoví, jak efektivněji využívat každého člena a skutečně nadchnout a inspirovat ostatní.

ZKUŠENOSTI

 

Program ATAIRU a hlavně Radka Dohnalová mi pomohli uvědomit si skutečnou hodnotu členů mého týmu. Přestali jsme lidi pasovat do rolí a místo toho pro ně začali hledat role, kde se cítí dobře a přinášejí největší hodnotu sobě i firmě.

MARTIN ZÁKLASNÍK, CEO E.ON

  Programu se již zúčastnilo více než 70 leaderů z 30 společností jako jsou Air Bank, Adexpres, Bistro Agency, Carrier, Česká spořitelna, ČEZ, ČSOB, Digital Brain, Direct pojišťovna, Exponea, Finmag, Heineken, Hewlett-Packard, Innogy, iPilot, Komerční banka, Lenovo, Ogilvy, OpenOne, NN, Raiffeisenbank, Raiffeisen, Schindler, Sodexo, T-Mobile, Vekra a další.

  • 85 % účastníků dokládá, že dosahují celkově lepších výsledků
  • 85 % účastníků uvádí zlepšení v oblasti odolnosti vůči stresovým situacím a situacím, kdy jsou pod tlakem
  • 75 % účastníků dokládá zlepšení ve schopnosti vést a zapojit ostatní
  • 95 % účastníků vnímá větší spokojenost, cítí se klidnější a vyrovnanější v práci i osobním životě.

ZAČÁTEK

  1. termín začátku programu: 20. května 2019 
  2. termín začátku programu: 29. května 2019 

INVESTICE

55.000 CZK bez DPH (Cena zahrnuje i test Dynamiky Talentu).

 

KONTAKT

Pro více informací, registraci, detaily a nominace, kontaktujte Jitku Houzarovou jitka.houzarova@atairu.com, +420 732 932 613, www.atairu.com

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále