Všechny účastnice 5. ročníku Odyssey hodnotí program jako nejpřínosnější program v oblasti seberozvoje a leadershipu

Přinášíme výsledky měření 5. ročníku cross-company programu autentického leadershipu Odyssey, který absolvovalo 37 žen z 24 českých a mezinárodních firem jako jsou ABB, Air Bank, ČEZ, Direct pojišťovna, Google, Heineken, Innogy, Ogilvy a další. Měření 10měsíčního programu se zaměřuje na čtyři základní oblasti:

  • výkonnost
  • spokojenost
  • odolnost
  • spolupráce

Program je rozdělen do základních dvou modulů Lead Yourself a Lead to Collaborate. V nich si postupně účastnice identifikují své autentické já, objeví své talenty a vášní a ujasní si svůj smysl života. Téma strachů odemyká limitující vzorce v naší mysli. Praktické zaměření programu dává prostor rozvinout si schopnost vést druhé a motivovat je přímo v praxi.

Registrace a nominace na 6. ročník Odyssey jsou otevřeny

Na konci února začínáme 6. ročník programu autentického leadershipu Odyssey navrženého pro talentované ženy. Využijte příležitost posunout sebe, věnovat čas vlastnímu rozvoji a prakticky prohloubit své znalosti leadershipu. Pokud víte o někom, pro koho může být program přínosný, neváhejte jej nominovat, nebo s ním sdílet informace o programu.

Vše o programu: bit.ly/Odyssey_VI

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále