online
nová éra
leadership

Leadership na cestě z krize – vstupujeme do nové éry

Současná situace otřásá zavedeným řádem světa. Kromě jednoznačných negativních dopadů však už teď nová éra akceleruje ve společnosti vítané změny. Řada organizací musí zcela nově definovat způsob svého fungování, lidé se velmi kreativně učí komunikovat digitálně a je jasné, že nová éra si žádá i nové produkty a inovace.

V ATAIRU jsme se rozhodli nabídnout náš pohled a inspiraci, jak provést firmy současnou krizí a jak v ní nacházet nové stimuly pro další směřování.

Připravili jsme pro vás bezplatnou sérii čtyř online webinářů. Každé dubnové úterý od 16 h. vás Radka Dohnalová s Petrem Havlíčkem a jejich hosty provedou čtyřmi klíčovými aspekty leadershipu, které jsou důležité pro zvládnutí současné situace, a které vám pomohou najít perspektivu budoucnosti i v post-koronavirovém světě.

JIŽ PROBĚHLO

28.4. Posun k agilnímu leadershipu

Koronavirová krize přinesla ještě větší akceleraci už tak zrychlující se doby. Jak v takové rychlosti vůbec plánovat? Jak nastavit směr a zapojit lidi? Je agilita lék, který nás vyléči?

Host: Magda Pořízková, ATAIRU Agile Lead

Shrnutí a záznam webináře

21.4. Digitální spolupráce v hlavní roli

Jak můžeme v současnosti prostřednictvím technologií posilovat pocit jasnosti a jistoty? Jak vést efektivně komunikaci a spolupráci ve virtuálních týmech?

Host: Martin Záklasník, CEO E.ON

Shrnutí a záznam webináře

7.4. Síla disruptivního myšlení

Jak reagovat na kritickou situaci, jaké jsme nemuseli čelit od 2. světové války? Jak je možné v tíživých podmínkách nacházet stimuly k novému definování businessu? A proč je v tom důležité disruptivní myšlení?

Host: Martin Vohánka, majitel a CEO Eurowag

Shrnutí a záznam webináře

14.4. Udržení motivace lidí

Jakým tlakům v současnosti čelí motivace našich lidí a týmů? Co dělat a na co se zaměřit, abychom udrželi jejich nasazení a angažovanost ve velmi nejisté době?

Host: Jan Lukačevič, mladý český vědec a kosmický inženýr

Shrnutí a záznam webináře

Chci se registrovat na webináře

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále