flow
pro firmy
Workshop

Workshop: Jak dostat tým do flow?

  • Identifikace a využití přidané hodnoty každého člena týmu 
  • Posílení komunikace a spolupráce
  • Prohlubování vzájemné důvěry

K tomu vede týmový workshop, který nabízíme firemním týmům.

Týmový workshop nabízí řešení v následujících situacích:

  • Váš tým/firma/start-up nastavené ambiciózní cíle, pro jejichž splnění je potřeba využít maximální přidanou hodnotu každého člena týmu
  • Nedorozumění vedou ke zbytečným konfliktům a kvůli tomu vázne komunikace a spolupráce členů týmu nebo týmů mezi sebou navzájem
  • Tým pod velkým tlakem na výsledky a lidé jsou unavení a bez energie
  • Tým prošel obměnou a je potřeba, aby se členové lépe poznali a posílili komunikaci a spolupráci

Pracujeme na odblokování výkonnostních rezerv týmu. Zároveň pojmenováváme a odstraňujeme překážky k efektivní spolupráci uvnitř týmu, případně v rámci firmy. Výsledkem je jednotné fungování týmu, výsledky i spokojenost jednotlivých členů.

Pro jaké týmy je workshop určený

  • exekutivní/vedoucí týmy
  • týmy jednotlivých oddělení nebo projektů

Reference

Zkušenosti s týmovými workshopy máme z více než 25 firem. Mezi nimi jsou Airbank, Schindler, Česká Spořitelna, Direct pojišťovna, Komerční banka, Carrier Refrigeration, Digital Brain, International Montessori School of Prague, Lenovo, Microsoft, Sodexo Benefity, JAD Production, Exponea a další.


„Rád bych doporučil workshop na Dynamiku Talentu, který vedla Radka Dohnalová. Situace, za které se workshop konal, byla velmi náročná. Exponea měla v tu chvíli na týmu přes 60 lidí 8 národností a 5 různých náboženských vyznání, co víc většina z nich mají zázemí v IT a jsou velmi skeptičtí vůči různým metodikám psychologické typologie lidí.

Přes to všechno však Radka dokázala během 4 hodin předat každému z nich praktické informace o tom, jak je každý přirozeně jiný svými předpoklady i talenty, a jak to do sebe zapadá při týmové spolupráci. To vše poutavou formou. Dokonce i po několika týdnech se lidé baví o jednotlivých typech Dynamiky Talentu a jak tuto typologii využívají v práci.“

Peter Irikovsky, CEO Exponea


Jak to funguje

Na workshop přijedeme za Vámi do firmy v termínu a s mentorem, kterého si sami zvolíte.

Workshopy mohou být půldenní , jednodenní, nebo několik na sebe navazujících témat v rámci týdnů. Velikostně dle potřeby (máme zkušenosti s týmy od šesti po sto členů).

Téma workshopu vybereme po společné diskuzi tak, aby adresně řešil to, co Váš tým nejvíc trápí a pomohl jednotlivé členy správně nasměrovat. Nejčastěji jde o témata, jak zvládat stres, jak využít týmovou různorodost při spolupráci, jaká jsou úskalí rozhodovacího procesu, co nás brzdí a blokuje, jak se dostat do flow a využívat jej týmově.

Cena se odvíjí podle délky a velikosti skupiny.

Jak týmový graf vypadá?

Pracujeme s metodikou Dynamiky Talentu, která usnadní nalezení přirozeného flow jednotlivců a týmu. Jak týmový graf vypadá, se můžete podívat na následujícím obrázku, kde je zobrazený tým ATAIRU.

Zavolejme si

Řešíte něco podobného? Pojďme si zavolat. Zjistíme, jaká jsou Vaše očekávání, jak můžeme Vašemu týmu pomoci a domluvíme termíny.

Nejste si ještě úplně jistí? Zavolejte taky. Společně přijdeme na to, co Vám nejvíce dává smysl.

Kontakt

Jitka Houzarová, jitka.houzarova@atairu.com, +420 732 932 613

Těšíme se!

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále