odyssey
networking
inspirace
Událost

Zahajujeme 5. ročník Odyssey programu. Oslavte to s námi

Datum konani 27.2.2017 19:30

Před 5 lety jsme byli plní nadšení, očekávání i nervozity. Zahajovali jsme první ročník Odyssey programu, který je určený talentovaným ženám v manažerských pozicích. Dnes už nervózní nejsme. Společně se společností Odyssey Mentoring jsme našli efektivní způsob, jak podporovat ženský leadership tak, aby se projevil v jejich každodenních životech. Za to plní nadšení stále zůstáváme. A to nadšení chceme s vámi dál sdílet.

Rádi bychom Vás pozvali na slavnostní večer, který se ponese v duchu sdílení, inspirace a setkávání. Večera se zúčastní jak naše absolventky, tak ženy, které do programu teprve vstupují. O svůj příběh transformace se s námi podělí Kristína Michalsky, ředitelka spotřebitelského segmentu Microsoftu. Linda Štucbartová pak naváže panelovou diskuzí o zkušenostech z minulých ročníků Odyssey programu s absolventkami Kateřinou Bečkovou, ředitelkou International Monessori School of Prague, Gabrielou Kačerovou z Johnsons&Johnsons a Blankou Zeiskovou z České spořitelny

Pokud byste se o programu chtěli dozvědět více a zakusit atmosféru našich programů, neváhejte a přijďte. Svou účast, prosím, potvrďte na sebastiana.hajkova@atairu.com do neděle 26.2.2017.

Detailní informace o programu Odyssey, který je určen ženám, které chtějí rozvíjet svůj leadership najdete v příloze, nebo na následujícím odkazu ZDE.

Těšíme se na setkání s Vámi v pondělí 27. ledna od 17:30 v Mramorovém sále Paláce České spořitelny na Rytiřské ulici v Praze.

ATAIRU tým

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále