lídrárna
pozvánka
networking
Rozhovor

Zažijte Lindu Štucbartovou v Lídrárně

Datum konani 18. 10. 2017
  • Jak velkou roli hrají ve 21. století osobní kontakty?
  • Kolik vizitek byste si měli vzít s sebou na společenskou akci?
  • Existuje jeden způsob, jak efektivně budovat network?

Již tuto středu 18. 10. 2017 od 18 hod. se v Lídrárně s Lindou Štucbartovou dozvíte o různých způsobech networkingu, nakreslíte si vlastní networkingovou mapu a naučíte se ji efektivně využívat.

O Lindě

Lindu lákalo vzdělávání jako takové, nikoliv kariéra “soušky” za minulého režimu. Jako pro mnohé vrstevníky byla i pro ni zásadním momentem sametová revoluce, kdy měla možnost na příkladu své starší sestry Lucie ve stávkovém výboru na UK zažít, jak lze změnit svět. Linda vystudovala mezinárodní vztahy v Praze, Oxfordu a také v Ženevě. Po svém návratu do Prahy působila na Diplomatické akademii Ministerstva zahraničních věcí. Svou vášeň pro vzdělávání a rozvoj dospělých promítla také do soukromé sféry, spolupracovala například s firmou ŠKODA Auto, deset let také přednášela na Anglo-americké vysoké škole. Linda se často pohybovala v mužském světě, což ji přivedlo k zájmu o diverzitu, který brzy překročil hranice genderu a zahrnul širší kontext. V roce 2014 začala spolupracovat s Radkou a vytvářet v ATAIRU transformační programy nejen pro ženy, ale i muže a členy představenstev velkých společností. V rámci dlouhodobých leadership programů pracovala s více než 150 leadery. Linda vydala knihu Velvyslanci bez diplomatického pasu, jednou z jejích vášní jsou totiž rozhovory s inspirativními osobnostmi. Spolupracuje i s časopisem Czech Leaders a také s portálem my89.cz, který se zabývá společenskou zodpovědností. Linda je součástí Rady pro komercializaci Univerzity Karlovy a aktivně se podílí v Minervě21. Inspiraci nejraději čerpá na světových konferencích Aspire, Women Trust a Crystal Conference.

O Lídrárně

Lídrárna vytváří prostor pro společná setkání, inspiraci a neformální vzdělávání. Cílem jejich inspirativních přednášek a workshopů je ukázat, že lze dělat věci jinak, lépe a dlouhodobě udržitelně.

Přijměte pozvání

  • Kdy: 18. 10. 2017, od 18 hod.
  • Kde: Anglo-Amarican University, Letenská 120/5, Praha 1. Room 207.
  • Vstup na akci je zdarma, stačí se jen zaregistrovat na webu Lídrárny.

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále