Ochutnávkové workshopy
Událost

Zveme vás na ochutnávkové workshopy programů pro ženy i muže

Roční programy Autentického leadershipu pro ženy a muže jsou vlajkovou lodí ATAIRU už od roku 2013. Od té doby oslovily celou řadu českých i mezinárodních společností a lídrů. Ale protože se zkušenost z ATAIRU workshopů těžko přenáší v online světě, rozhodli jsme se představit vám naživo jak pracujeme a co je nový ATAIRU koncept Leadershipu 5.0.

 

“Z naší zkušenosti víme, že většina lídrů věnuje podstatnou část svého času plnění stanovených cílů a rozvoji lidí ve svém týmu. Málokdy si však vyčlení prostor pro rozvoj sebe sama a učení se novým leadership dovednostem, které jsou naprosto nezbytné, aby udrželi krok v rychle rostoucích organizacích nebo startupech.”

Radka Dohnalová, Founder & CEO ATAIRU

Autentický Leadership pro ženy

Termíny ochutnávkových workshopů:

  • pondělí 2.03. 2020, 18-20 hod. O svých zkušenostech s programem se s vámi podělí hosté Kateřina Tomášková (Customer Experience Area Lead at Česká spořitelna) a Veronika Burešová (Chief Executive Officer at H1.cz). Sejdeme se v prostorách společnosti INVENTI, Táborská 940/31, 140 00 Praha 4-Nusle.

Registrace na ochutnávku programu pro ženy

Autentický Leadership pro muže

Termíny ochutnávkových workshopů:

  • úterý 24.03. 2020, 18-20 hod. Hosty ještě upřesníme. Sejdeme se v prostorách Impact Hubu – Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5-Smíchov.

Registrace na ochutnávku programu pro muže

 

Místa konání a hosty na akcích budeme doplňovat postupně.

ATAIRU celoroční programy mají za cíl:

  • pomoct vám stát se respektovaným lídrem, nejen manažerem/manažerkou lidí
  • zefektivnit vaši komunikaci a správně chápat motivace druhých tak, abyste ze vzájemné spolupráce dostali to nejlepší
  • naučit vás, jak se vyrovnat s tlakem různých rolí a očekávání v soukromém i pracovním životě a udržitelně je vybalancovat
  • zlepšit fungování vašeho týmu nebo organizace
  • ukázat vám, jak se věnovat se tomu, co vám dlouhodobě dává smysl a kde i vy přidáváte největší hodnotu

V ATAIRU dlouhodobě sledujeme vývoj společnosti a s ním související požadavky na nové kompetence lídrů. A právě to nás vedlo k vytvoření nového konceptu Leadershipu 5.0, který integruje klíčové dovednosti, se kterými v ATAIRU již pracujeme, např. autenticita a rozšiřuje je o nové, jako třeba větší důraz na individuální přístup nebo vedení v komplexitě. 

Leadership 5.0 už teď promítáme do všech našich programů. Proto vás zveme na ochutnávky dalšího běhu ročního programu Autentického Leadershipu pro ženy i muže, který tvoří základní pilíř tohoto nového konceptu.

Registrace je nutná, ochutnávkové workshopy jsou zdarma. Těšíme se na setkání s vámi!

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále