Ochutnávkové workshopy
Událost

Zveme vás na ochutnávkové workshopy programů pro ženy i muže

Roční programy Autentického leadershipu pro ženy a muže jsou vlajkovou lodí ATAIRU už od roku 2013. Od té doby oslovily celou řadu českých i mezinárodních společností a lídrů. Ale protože se zkušenost z ATAIRU workshopů těžko přenáší v online světě, rozhodli jsme se představit vám naživo jak pracujeme a co je nový ATAIRU koncept Leadershipu 5.0.

 

“Z naší zkušenosti víme, že většina lídrů věnuje podstatnou část svého času plnění stanovených cílů a rozvoji lidí ve svém týmu. Málokdy si však vyčlení prostor pro rozvoj sebe sama a učení se novým leadership dovednostem, které jsou naprosto nezbytné, aby udrželi krok v rychle rostoucích organizacích nebo startupech.”

Radka Dohnalová, Founder & CEO ATAIRU

 

Všechny termíny ochutnávek Autentického leadershipu pro ženy již proběhly. O dalších termínech ochutnávkových workshopů Autentického leadershipu pro muže vás budeme informovat. 

 

ATAIRU celoroční programy mají za cíl:

  • pomoct vám stát se respektovaným lídrem, nejen manažerem/manažerkou lidí
  • zefektivnit vaši komunikaci a správně chápat motivace druhých tak, abyste ze vzájemné spolupráce dostali to nejlepší
  • naučit vás, jak se vyrovnat s tlakem různých rolí a očekávání v soukromém i pracovním životě a udržitelně je vybalancovat
  • zlepšit fungování vašeho týmu nebo organizace
  • ukázat vám, jak se věnovat se tomu, co vám dlouhodobě dává smysl a kde i vy přidáváte největší hodnotu

V ATAIRU dlouhodobě sledujeme vývoj společnosti a s ním související požadavky na nové kompetence lídrů. A právě to nás vedlo k vytvoření nového konceptu Leadershipu 5.0, který integruje klíčové dovednosti, se kterými v ATAIRU již pracujeme, např. autenticita a rozšiřuje je o nové, jako třeba větší důraz na individuální přístup nebo vedení v komplexitě. 

Leadership 5.0 už teď promítáme do všech našich programů. Proto vás zveme na ochutnávky dalšího běhu ročního programu Autentického Leadershipu pro ženy i muže, který tvoří základní pilíř tohoto nového konceptu.

Registrace je nutná, ochutnávkové workshopy jsou zdarma. Těšíme se na setkání s vámi!

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále