ATAIRU TV: Prostor pro silné vize a inspirativní témata

Předejte lidem ve vaší firmě vaše myšlenky a vize. Seznamte je se strategií. Inspirujte je. Napřímo a bez komunikačních šumů. Díky ATAIRU TV.

Proč ATAIRU TV

Komunikujte

ATAIRU TV je prostor pro vás a vaše lídry. Umožňuje nejen předat vaše myšlenky, doručit váš pohled nebo strategii celé firmy, ale i přímou komunikaci mezi vámi a vašimi zaměstnanci.

Inspirujte

Nabídněte vašim lidem zajímavá témata a zkušené řečníky. ATAIRU TV je místo pro okamžitou inspiraci i aktuální trendy, se kterými se vaši zaměstnanci setkávají.

Měňte

ATAIRU TV vysílá živě, má široký zásah, okamžitý dopad a zároveň umožňuje vše dovysvětlit. Může pomoci změnit vnímání nebo chování lidí ve firmě. 

Sbírejte data

ATAIRU Lab, rozšíření k ATAIRU TV, umožňuje v reálném čase získat zpětnou vazbu od vašich zaměstnanců. A díky souhrnu a doporučením, která následně připravíme, s ní pak dále pracovat.

Témata, kterým se ATAIRU TV věnuje

Firma a její lidé na cestě do budoucnosti

Připravte firmu a zaměstnance na výzvy budoucnosti. Otevřeme s nimi třeba to, jak zvýšit adaptivitu a jak být připravený na budoucí příležitosti. Jak přistupovat k experimentování a vytváření bezpečného prostředí. A jak na komunikaci, spolupráci i motivaci v hybridním prostředí.

Témata připravená na míru vaší firmě

Rádi obsah přizpůsobíme potřebám vaší firmy a vašich zaměstnanců. Pomůžeme s tématy  a doporučíme vám inspirativní a zkušené řečníky, nebo vás podpoříme při hromadném sdílení změn či nové strategie firmy.

Kultura a hodnoty firmy

Kultura a hodnoty firmy se neodvíjí pouze od toho, CO firma dělá, ale především od odpovědí na otázky, PROČ a JAK funguje. Nestačí však jen znát odpovědi. Důležité je, aby si vaši lidé zároveň uměli představit, co pro ně konkrétně znamenají, ať už jsou na jakékoli pozici ve firmě. Inspirujte své lidi, aby nejen znali vaše hodnoty, ale aby jim i rozuměli a mohli je svým konáním naplňovat.

Wellbeing

Každý z nás si přeje, abychom uměli odolávat úspěšně tlaku a žít s pocitem spokojenosti a naplnění. Nabídněte svým lidem inspiraci a konkrétní rady od zajímavých řečníků: Jak zvládat stres, pracovat s energií nebo psychickou odolností.

ATAIRU Lab

Během živého vysílání ATAIRU TV můžete názory nejen prezentovat, ale také je získat. Od vašich zaměstnanců, v reálném čase a na otázky, které jsou pro rozvoj firmy zásadní a důležité.

Díky ATAIRU Lab můžete ověřovat hypotézy, požádat o zhodnocení vašich nápadů, zjistit, jak vaši zaměstnanci vnímají témata, která firmou rezonují. 

Odpovědi vidíte v reálném čase. Můžete podle nich v reálném čase vysílání dokonce ještě upravit další otázky. Do 90 minut od konce vysílání od nás dostanete první výstup. A do 48 hodin souhrnnou zprávu s doporučeními, jak s poznatky naložit v praxi.

Zkušenosti a reference

„Přijde mi, že jste tímto formátem perfektně trefili dobu. Líbí se mi, že přinášíte aktuální témata a oceňuji, jak to děláte. Nejste jen lektoři, ale proměňujete se ve vypravěče, kteří zapojují posluchače do příběhu a berou ho s sebou na cestu. Neříkáte věci, které jsou zřejmé, ale raději nabízíte neintuitivní názory a pohledy na věc. A tím zásadně disruptujete naše standardní myšlenkové postupy.“

Grant Liversage
Managing Director Plzeňský Prazdroj

„Na spolupráci s ATAIRU si cením několika věcí: všichni klíčoví lektoři pocházejí z businessu, a díky téhle unikátní kombinaci vlastní špičkové praxe s teorií dokážou výborně porozumět specifickému kontextu naší firmy, a připravit školení, které má pro nás vysokou relevanci. Zároveň oceňuji důraz, který ATAIRU klade na efektivitu a praktičnost - nezahlcuje účastníky zbytečným množstvím detailů, na které si stejně po chvíli už nikdo nevzpomene, ale soustředí se na několik klíčových sdělení a na to, jak přetavit poznatky z workshopů do praxe. A v neposlední řadě je pro mě důležité, že lidé z ATAIRU nezaspali v minulosti, ale využívají nejnovější interaktivní metody a nástroje, díky kterým dosahujeme ve virtuálním prostředí podobných výsledků jako během spolupráce v reálném světě.“

Martin Vohánka
CEO EUROWAG

„ATAIRU pro nás spoluvytvořilo program na míru pro manažery, který nám měl pomoci zvládnout přechod na remote pracovní prostředí a s implementací naší douhodobé strategie. Celý proces přípravy programu a výběr klíčových témat, s kterými ATAIRU přišlo, nás utvrdil v tom, že jsme si vybrali profesionály a odborníky. Vzhledem k jeho důležitosti jej také absolvovalo vedení firmy. Důležité a jedinečné pro nás bylo i to, že v rámci celého programu ATAIRU přicházelo s insighty a postřehy z témat, která s našimi zaměstnanci diskutovali, díky čemuž jsme získali další cenné informace.“

Petr Dvořák
CEO Vodafone

Řečníci a externí hosté ATAIRU TV

ATAIRU TV dává prostor především vám – abyste napřímo oslovili své zaměstnance. Do programů ale zveme i externí hosty a řečníky, inspirativní osobnosti, které mají neocenitelné zkušenosti a dokážou je předat. 

Jak ATAIRU TV funguje

Jedna epizoda,
nebo celá série

Připravíme jednu epizodu, nebo celou sérii, záleží jen na tom, co chcete svým lidem sdělit a jak na daná témata chcete nahlížet. 

Interakce mezi řečníky a posluchači

ATAIRU TV není jednosměrnou komunikací, ale interaktivním nástrojem, ve kterém spolu lidé mohou komunikovat, kooperovat a být v přímém kontaktu.

75 až 90 minut

Délku epizod volíme tak, aby byl dostatek času na vysvětlení, předání informací a zkušeností, ale i na případné dotazy a zapojení účastníků.

Ve virtuálním prostředí

Vysílání uspořádáme v komunikační platformě, na kterou jste vy a váš tým zvyklí. Ať už jsou to Teams, Zoom, nebo Webex. Zajistíme i případný stream přímo z pracoviště.

Česky, nebo anglicky

Reagujeme i na potřeby velkých mezinárodních týmů. Proto témata ATAIRU TV připravujeme nejen v češtině, ale i v anglickém jazyce.

Nahrávání

Jednotlivé epizody můžete nahrávat a nabídnout ke zpětnému zhlédnutí lidem, kteří se nemohli zúčastnit, nebo záznam využít později v interní komunikaci. 

Neomezený počet účastníků

Je na vás, zda ke sledování přizvete opravdu celou firmu, nebo jen vybranou skupinu zaměstnanců. Účast můžete nabídnout třeba i svým obchodním partnerům. My počet účastníků nijak nelimitujeme. Cena se odvíjí od stopáže, nikoli od účasti.

Chci zjistit více o možnostech ATAIRU TV pro naši firmu

Potřebujete pomoci s výběrem programu pro vaši firmu? Chcete vytvořit program na míru? Napište nám, rádi vám pomůžeme.