Cross-company programy

Jediný program svého druhu na českém a slovenském trhu. Systematická práce s profesionály z různých společností, oborů a funkcí. Facilitované diskuze o výzvách, problémech a jejich řešeních. Diskuze s top leadery českého a slovenského byznysu. Praktické modely a doporučení. Zvlášť pro muže a pro ženy.  
Desetiměsíční program má za cíl Vás vést k autentickému leadershipu a co nejlépe integrovat všechny aspekty pracovního i osobního života. Program se skládá ze dvou na sebe navazujících modulů - Lead Yourself a Lead to Collaborate. Zkušení lektoři, úspěšní leadři českého a slovenského byznysu a kolegové z jiných firem Vám pomohou najít poslání, zlepšit výkonnost a spokojenost, zvýšit odolnost a vylepšit schopnost nadchnout a inspirovat druhé. Program využívá nejrůznější formy učení - od skupinových workshopů (WS) přes akcelerační skupinky až po online webináře.
Trvání:

1 rok

Pro koho:

střední a vyšší management

Počet absolventů:

350+

Absolvovalo firem:

71

Rozvoj s manažery z různých firem

Diskuze s top leadery z byznysu

Zvlášť pro ženy a muže

Časový plán

Pojďme si zavolat

Napište nám. Do dvou pracovních dnů se Vám ozveme a domluvíme se, jak Vám můžeme pomoci.  Zkušenosti účastníků programu

  • Radka je pro mě kombinací odborných znalostí, analytických schopností a cenných zkušeností. Cením si toho, že vždy společně definujeme to, co je úspěšný výsledek a jaká bude přidaná hodnota.

  • Josef Lejček

  Další programy ATAIRU

  Děkujeme Vám
  Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

  Šiřte naši filozofii dále