Andrea Vadkerti

Managing Partner, Singapore

Andrea v bodech
  • Certifikovaný trenér, obchodní výkonný konsultant – Entrepreneurs Institute Singapore
  • Certifikáty koučování z různých zemí a akademií (Singapur, Vídeň, Oslo)
  • Bohatá a různorodá koučinková zkušenost (obchod, vláda, média)
  • TV žurnalistika v pozadí
  • Žije v Singapuru se svým manželem a 3 dětmi

PŘÍBĚH ANDREI

Kvalita otázek předurčuje hloubku odpovědí – takto v jednoduchosti by se dal definovat přístup trenérky a egokoučky top manažerů, jejíž osobnostní profil introvertního tvůrce garantuje preciznost, orientaci na výsledky a tvůrčí řešení. V minulosti se na Slovensku prosadila jako moderátorka televizních zpráv, později jako první moderátorka denní talkshow. Dnes je respektována zpravodajská novinářka specializující se na hloubkové interview, členka Mezinárodní federace koučů na urovni PCC. Vede vlastní konzultační byznys na executive coaching a horizontální a vertikální manažerský rozvoj.

Po získání licencí na executive coaching ve Velké Británii a intenzivní práci na svém osobním rozvoji, si vybudovala jméno jako leadership koučka především v rychle rostoucích sektorech IT, technologií a finančnictví. Dnes má na kontě více než 1800 odkoučovaných hodin a realizovala desítky týmových koučinků a tréninků.

Je držitelkou celosvětové licence konzultanta Talent Dynamics. Jako první ve střední a východní Evropě získala certifikaci na koučování vztahových systémů a týmů. Je aktivní spolupracovnicí uznávaného institutu Barrett Values ​​Centre v Londýně a spoluzakladatelkou organizace GIFEW. Při práci využívá i převratné metody aplikovaných neurověd, NLP a hypnózy.

Mezi její klienty patří i manažeři z žebříčku Trend Top 20, národní hokejová reprezentace, držitelé titulu Forbes Manažer roku, dva bývalí předsedové vlády a současný prezident Sloveské republiky. Je ideálním partnerem klientů, kteří jsou rádi koučování do hloubky s trvalým přínosem do pracovního života i soukromí.

Andrea pracuje efektivně s měřitelnými výsledky. Žije v Singapuru, koučuje osobně i virtuálně v různých časových zónách ve třech jazycích. Je dlouholetou členkou správní rady Slovak Czech Womens Fund a občanského sdružení národních reforem Srdce Slovenska. Je vášnivou cestovatelkou a má vlastní youtube kanál Voice of Soul interviews kde pravidelně zveřejňuje inpspirativní rozhovory se známými zahraničními osobnostmi.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále