Erika Koklesová

Program Leader

Erika v bodech
  • Program Leader pro Slovensko, věnuje se systematickému rozvoji se zaměřením na celistvý přístup, osobní transformaci a mindfulness
  • Během své 25leté kariéry pracovala na různých manažerských pozicích v nadnárodních organizacích
  • Je milovnicí zvířat, má dvě kočky a koně
  • Žije v Bratislavě a má jednu dceru

PŘÍBĚH ERIKY

Během své kariéry zastávala Erika různé manažerské pozice. Posledních 5 let pracovala na pozici HR ředitelky v nadnárodní společnosti. Byla jednou z prvních představitelů na slovenském trhu, který z byznysu přešel do řízení HR. Její vášní jsou lidé, jejich rozvoj a přístup k inovacím. Během své kariéry přinášela do společností nové vzdělávací programy a novinky, jako například program Inner Balance zaměřený na stres-management a prevenci vůči syndromu vyhoření. Tímto způsobem se setkala i s programem ATAIRU Authentic Leadership. Program jí nabídl cestu realizace její představy o rozvoji lidí a pomoci naplňovat jejich potřeby. Filozofie systematického rozvoje lidí je Erice velmi blízká, proto se rozhodla připojit se k slovenskému týmu ATAIRU jako Program Leader. Erika má ve svém osobním čase řadu koníčků: čtení, sport, příroda, zvířata, objevování nových věcí.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále