Jan Polák

External Partner

Jan v bodech

PŘÍBĚH JANA

Jan Polák je průkopníkem smysluplného podnikání a nových paradigmatů v byznysu.

Je dlouholetým poradcem, facilitátorem, školitelem, mentorem a koučem různých podnikatelů a manažerů s rozsáhlými mezinárodními zkušenostmi z Velké Británie, USA, Austrálie, Jižní Afriky, Indie a Hong Kongu.

Jako zastánce integrálního přístupu, pobízí podnikatele a byznys lídry k vědomému budování a vedení organizací, které prosperují tím, že jsou přínosem pro společnost a posouvají lidstvo kupředu. Jan se zaměřuje na podporu rozvoje a využívání přirozeného talentu, lidského potenciálu a synergické spolupráce v malých, středních a velkých firmách s využitím kromě jiného přístupu Dynamiky talentu a Barrettových nástrojů kulturní transformace. V minulosti Jan pracoval jako manažerský konzultant v McKinsey & Company a partner v londýnské Strategy Dynamics Solutions. Studoval v zahraničí, kde získal MBA na London Business School a magisterský titul z Cornell University v USA se zaměřením na organizační chování.

Svou práci považuje za svůj koníček i poslání, a podnikání vidí jako vynikající cestu přínosu druhým, způsobu osobního naplnění, a efektivní formu konání dobra.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále