Josef Simpartl

External Partner

Josef v bodech
  • Téměř 20 let pracovních zkušeností z velkých firem.
  • Budování nových distribučních kanálů a procesní zjednodušování.
  • Je aktivním rotariánem v Rotary Club Prague International.
  • Jeho vášní je historie střední Evropy a využití historických znalostí v kontextu současné doby.
  • Je ženatý a má 2 děti.

PŘÍBĚH JOSEFA

Josef ve firmách buduje nové věci od začátku nebo věci zjednodušuje. Má rád celkový přehled a kontext, zároveň věnuje pozornost detailům, které jsou pro úspěšné fungování důležité.

Byl u toho, když vznikal Oskar jako třetí mobilní operátor, kde od základu postavil oddělení tvorby tarifů a cen, které má jeden z největších vlivů na ziskovost mobilního operátora. V největší leasingové společnosti v České republice, v ČSOB Leasingu, se svým týmem postavil zcela nový unikátní distribuční kanál zaměřený na financování a pojištění vozidel pro drobné retailové zákazníky, který za 2,5 roku vygeneroval více než 1 miliardu korun objemu nových poskytnutých úvěrů.

Josefovým největším koníčkem a vášní je historie a je oficiálním certifikovaným průvodcem historií Prahy. Poučení plynoucí z historie a jejích kontextů nadšeně předává svému okolí. Historie je pro něj zároveň prostředek, jak v lidech probouzet schopnost kritického myšlení, aby dokázali odlišit důležité od nepodstatného a autenticky se rozhodovat na základě faktů. Josef věří, že tyto dovednosti mají obrovský vliv na kvalitu života každého z nás a mají velký potenciál pozitivně ovlivnit kvalitu vztahů, komunikace a rozhodování ve firmách.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále