Karolina Šrámková

External Partner

Karolina v bodech
  • Karolina se věnuje celostnímu přístupu k firemní kultuře. Zabývá se propojováním a posilováním vnímání značky uvnitř a vně firmy.
  • Studovala v České republice a v Dánsku.
  • Zkušenosti získala během práce ve start-upech i v korporacích.
  • Řídila týmy v Marketingu i v oblasti Lidských zdrojů.
  • Její vášní je sport, zdravý životní styl a umění.

PŘÍBĚH KAROLINY

Karolinu nadchla cesta strategického budování firemní kultury, která je skrz naskrz protknutá značkou.

Během práce v GE se naučila, jak marketingově využívat značku k růstu prodejů, a také poznala, jak by měla fungovat struktura a jaký je nejefektivnější systém vedení ve společnosti se silnou korporání kulturou. Po pěti letech práce v GE se připojila ke skupině nadšenců, kteří si dali za cíl změnit pohled na české bankovnictví. Stála u zrodu Air Bank – nejrychleji rostoucí banky na trhu a zároveň značky, která získala během velmi krátké doby obrovskou popularitu. Firma byla od počátku stavěna tak, aby byla schopna naplnit slogan „I banku můžete mít rádi“. Po 6 letech vedení marketingového týmu se začala věnovat angažovanosti zaměstnanců. Díky tomu se posunula na pozici ředitelky Péče o zaměstnance, ve které usilovala o posilování značky uvnitř firmy.

Tato jedinečná kombinace zkušeností ovlivnila její pohled na značku. Vnímá ji jako celostní nástroj, který pomáhá manažerům řídit rozvoj či dokonce transformaci firmy. Spolupracuje s mnoha výraznými osobnostmi, které se nebojí jít příkladem a stát se role-modely v rámci firmy či dokonce odvětví. Pracuje s úspěšnými manažery, kteří jsou schopní motivovat zaměstnance tak, aby byli v práci každý den spokojení.

Cílem Karolininy práce a zároveň její velikou vášní je budování silné a stabilní firemní kultury založené na kombinaci moderního neotřelého způsobu řízení zaměstnanců i značky. Kultury, která povede k dlouhodobé udržitelnosti, spokojenosti a loajalitě zákazníků i angažovanosti(zapojení) zaměstnanců.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále