Katarína Kotíková

Partner

Katarína v bodech
  • Má více než 10 let zkušeností na různých manažerských pozicích v oblasti bankovnictví.
  • Mezi její vášně patří lidé, leadership, osobní rozvoj a inovativní projekty.
  • Sport, cestování a jóga jsou pro ni zdrojem klidu i inspirace.
  • Pochází ze Slovenska a žije v Praze.

Katka věří, že téměř ničeho v životě nedosáhneme bez spolupráce s druhými. Proto pomáhá lidem maximalizovat spolupráci tím, že podněcuje využívání využívat různorodosti v týmech a podporuje možnost pracovat s jinými úhly pohledu, které lidé do spolupráce přináší. Své postupy staví na objevování a rozvíjení přirozených talentů a svých praktických zkušenostech z oblasti leadershipu.

V ATAIRU je zodpovědná za mezifiremní leadershipové programy, které spoluvytváří a také lektorský  vede. Zároveň se podílí na designu a vedení programů na míru pro různé firmy a leadery od těch, co vedou tým  poprvé, až po seniorní leadery. 

Katka má přes 15 let zkušeností v oblasti řízení změn, budování, rozvoje a vedení týmů. Zastávala seniorní manažerské pozice, zejména v oblasti bankovnictví (GE Money bank, Raiffeisenbank) v různých odděleních od rozvoje produktu, přes provoz, finance a IT. Praktické zkušenosti z oblasti osobního rozvoje a profesního růstu jsou pro ni velkou inspirací pro rozvoj druhých skrz mentoring, koučing a ATAIRU programy. 

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále