Katarina Kotíková

Business & Program Leader

Katarina v bodech
  • Má více než 10 let zkušeností na různých manažerských pozicích v oblasti bankovnictví
  • Naplňuje ji rozvoj přirozených talentů jednotlivců od dětí, až po dospělé
  • Mezi její vášně patří lidé, leadership, osobní rozvoj a práce s dětmi
  • Sport, cestování a jóga jsou pro ni zdrojem klidu i inspirace
  • Pochází ze Slovenska a žije v Praze

PŘÍBĚH KATKY

Katky posláním je přinášet nové způsoby komplexního rozvoje lidí. Svůj přístup staví na objevování a rozvíjení přirozených talentů a svých praktických zkušenostech z oblasti leadershipu i vlastní vnitřní transformace.

V ATAIRU vede programy rozvoje autentického leadershipu pro různé firmy (od lidí, co se manažerem stali poprvé, až po seniorní leadery). Zároveň připravuje a vede programy pro mladé lidi, kteří jsou na začátku své kariéry a také programy pro rodiče zaměřené na rozpoznání a rozvoj talentů malých dětí.

Katka má více než 10 let zkušeností v oblasti řízení změn, budování a vedení týmů. Zastávala různé manažerské pozice, zejména v oblasti bankovnictví (GE Money bank, Raiffeisenbank) v různých odděleních od rozvoje produktu, přes provoz, finance až k IT. Zkušenosti ze svého osobního rozvoje jsou pro ni velkou inspirací pro rozvoj druhých přes mentoring, koučing a ATAIRU programy. Spolupracuje s International Montessori School of Prague a podílí se na výzkumu v oblasti rozvíjení silných stránek dětí a mladých lidí.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále