Linda Štucbartová

External Partner

Linda v bodech
  • Specialistka na networking a vyjednávání
  • Studovala v Praze, Oxfordu a Ženevě
  • Pracovala ve vedení v byznysu, státní správě i v akademické sféře
  • Vydala knihu Velvyslanci bez diplomatického pasu
  • Je aktivní členkou Rotary Club Prague International
  • Je vdaná a má 2 děti

PŘÍBĚH LINDY

Lindu lákalo vzdělávání jako takové, nikoliv kariéra “soušky” za minulého režimu. Jako pro mnohé vrstevníky byla i pro ni zásadním momentem sametová revoluce, kdy měla možnost na příkladu své starší sestry Lucie ve stávkovém výboru na UK zažít, jak lze změnit svět.

Linda vystudovala mezinárodní vztahy v Praze, Oxfordu a také v Ženevě. Po svém návratu do Prahy působila na Diplomatické akademii Ministerstva zahraničních věcí. Svou vášeň pro vzdělávání a rozvoj dospělých promítla také do soukromé sféry, spolupracovala například s firmou ŠKODA Auto, deset let také přednášela na Anglo-americké vysoké škole.

Linda se často pohybovala v mužském světě, což ji přivedlo k zájmu o diverzitu, který brzy překročil hranice genderu a zahrnul širší kontext. V roce 2014 začala spolupracovat s Radkou a vytvářet v ATAIRU transformační programy nejen pro ženy, ale i muže a členy představenstev velkých společností. V rámci dlouhodobých leadership programů pracovala s více než 150 leadery.

Linda vydala knihu Velvyslanci bez diplomatického pasu, jednou z jejích vášní jsou totiž rozhovory s inspirativními osobnostmi. Spolupracuje i s časopisem Czech Leaders a také s portálem my89.cz, který se zabývá společenskou zodpovědností. Inspiraci nejraději čerpá na světových konferencích Aspire, Women Trust a Crystal Conference.   

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále