Lucie Winklerová

Authentic Products Lead

Lucie v bodech
  • Má zkušenosti a vhled do budování startupů.
  • Pracovala ve firmách MITON, LMC a H1.cz.
  • Baví ji a podporuje rozvoj mladých talentů.
  • Přes 10 let se věnuje online marketingu.
  • Její vášní je osobnostní rozvoj, vzdělávání a nové technologie.

PŘÍBĚH LUCIE

Lucie v posledních letech pracovala ve startupovém prostředí jako mentorka a HR konzultantka pro CEOs a zakladatele mladých firem. Byla součástí vedoucího týmu v investiční skupině MITON, která má za sebou úspěšné projekty jako Slevomat, Rohlik, Bonami nebo GoOut. Má více než 10 let zkušeností s vedením lidí a online marketingem zejména díky pětiletému působení v digitální agentuře H1.cz na pozici Client Service Director.

Dlouhodobě se věnuje osobnostnímu rozvoji a jejím posláním v ATAIRU je podpora a rozvoj top lídrů nejen na českém trhu. Velký smysl jí dává práce s mladými lidmi a pomoc s nalézáním jejich vrozených talentů, vnitřní motivace a s tím spojené směřování v životě i v kariéře.

Studovala psychologii na Karlově univerzitě v Praze a poté prošla řadou seberozvojových seminářů a tréninků. Kromě rozvoje lidí se celkově zajímá o vzdělávání a o technologické inovace.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále