Lucie Winklerová

Business & Program Leader

Lucie v bodech
  • V posledních dvou letech se pohybovala ve startupovém prostředí, do ATAIRU přišla z pozice HR v investiční skupině Miton.
  • Spolupracovala s mladými firmami jako GoOut, Startupjobs nebo Bonami a s lidmi v nich.
  • Před tím vedla tým account manažerů v digitální agentuře H1.cz.
  • Baví ji sdílet, inspirovat a posouvat lidi a propojovat generace XYZ.
  • Jejími koníčky jsou vzdělávání, nové technologie, marketing..
  • V poslední době ji nejvíc zaměstnává novorozený syn.

PŘÍBĚH LUCIE

Lucy velmi dobře poznala startupové prostředí – 2 roky působila v investiční skupině MITON, kde měla na starost HR a mentoring CEOs a founderů firem. Před tím 5 let vedla tým accountů v digitální agentuře H1.cz. Rychle se měnící prostředí a dynamika startupů jsou jí blízké, stejně jako nároky mladých, rychle vznikajících firem na lidi, se kterými chtějí spolupracovat. Spolupráce s mileniály – jejich podpora na kariérní i životní cestě – ji baví a nabíjí.

Právě objevování přirozených talentů a možnost podílet se na rozvoji osobního potenciálu ji přivedla do ATAIRU, kde se nyní stará o programy pro rodiče a mladé talenty. Kromě toho ji baví osobnostní rozvoj, nové technologie a online marketing, kterému se věnuje přes 10 let.

Její vášní je vzdělávání, propojování lidí a vzájemné sdílení a inspirace. Ve volném čase nejraději chodí po horách, čte a zpívá ve sboru jedné z členek Yellow Sisters.  V současné době si užívá čas s novorozeným synem.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále