Lucie Winklerová

Authentic Products Lead

Lucie v bodech
  • Má zkušenosti a vhled do budování startupů.
  • Pracovala ve firmách MITON, LMC a H1.cz.
  • Baví ji a podporuje rozvoj mladých talentů.
  • Přes 10 let se věnuje online marketingu.
  • Její vášní je osobnostní rozvoj, vzdělávání a nové technologie.

PŘÍBĚH LUCIE

Lucie přišla do ATAIRU ze startupového prostředí, konkrétně ze společnosti MITON, která má za sebou  řadu úspěšných projektů jako je Rohlik.cz, Slevomat, Bonami nebo Startupjobs. Tady působila jako členka boardu se zodpovědností za hiring top manažerů a klíčových lidí a mentoring zakladatelů a CEOs v oblasti HR a leadershipu.

Má více než 10 let zkušeností s vedením týmů od startupů až po korporátní firmy. Působila jako Client Service Director v digitální agentuře H1.cz a jako projektová manažerka HR Architects ve společnosti LMC.

Lucie věří, že schopnost lídrů být otevření změnám, učit se nové věci a změnit svůj přístup nebo perspektivu v situacích, kdy to staré už nefunguje, vede nejen k úspěchu a rozvoji osobnosti,  ale i k celkové spokojenosti a větší svobodě. 

V ATAIRU spolupracuje na designu produktů autentického leadershipu, well-being a mindfulness programů a budování osobního brandu top manažerů. Mimo rozvoj lidí se zajímá o nové technologie a inovace.  

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále