Michal Rychnovský

External Partner

Michal v bodech
  • Strávil profesní kariéru ve skupině Home Credit, kde zastával různé manažerské pozice.
  • Poznal důležitost férového lidského přístupu, autenticity a fungující týmové spolupráce.

Michal strávil svou profesní kariéru ve skupině Home Credit. Po studiu Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, Vysoké školy ekonomické a VU University Amsterdam rovnou nastoupil pracovat jako vedoucí analytického oddělení do Číny. Během osmi let pak vystřídal různé manažerské pozice včetně Chief Risk Officer v Home Credit CFC v Číně, šéfa řízení retailových rizik v Air Bank i ředitele Risk a Collections v českém a slovenském Home Creditu. U toho se věnoval dalšímu studiu a dokončil Ph.D. ze statistiky na Vysoké škole ekonomické v Praze.

V rámci těchto zkušeností se Michal naučil nejen expertní znalost modelů, řízení rizik, procesů i lidí, ale zejména to, jak důležité jsou pro něj jako pro manažera férový lidský přístup, autenticita, firemní hodnoty i fungující spolupráce v týmu. Nyní pracuje jako konzultant a zaměřuje se na osobní a manažerský rozvoj, spolupráci, firemní strategii a optimalizaci procesů a modelů.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále