Petr Havlíček

Partner

Petr v bodech
  • Nasbíral 12 let zkušeností v top manažerských pozicích několika mezinárodních společností.
  • Jeho vášní je skládat, rozvíjet a vést různorodé týmy.
  • Miluje zimní plavání. Bere ho jako důkaz, že fyzické pocity jsou především stav mysli.
  • Volný čas věnuje rozvoji svého projektu TimeAut, který se soustředí na rozšíření terapeutických metod zaměřených na léčbu autismu.

V uplynulých 12 letech zastával Petr řadu pozic v top managementu mezinárodních společností Imperial Tobacco, Heineken a Mast Jaegermeister (bývalé Rémy Cointreau). Během svého působení vedl mezinárodní, různorodé týmy v oblastech brand a trade marketingu, korporátní komunikace, business planningu a business intelligence. Za tu dobu vybudoval, rozvíjel a vedl více než deset různých národních a mezinárodních týmů na třech kontinentech. Vedle svých hlavních zodpovědností se věnoval také projektům firemní transformace, programům rozvoje firemního brandingu, korporátní kultury a zaměstnanecké spokojenosti.

Petr je skálopevně přesvědčený, že k pocitu naplnění a spokojenosti je nezbytné poznání smyslu v životě i v práci. A rezervoárem energie, která pomáhá člověku kráčet po cestě naplněné smyslem, je princip vlastního zlepšování, zdokonalování, “level-up system”. Petrovým posláním je vést druhé lidi (primárně lídry) a týmy na nekončící cestě k “vyšším levelům” sebe sama, s využitím jejich přirozených talentů, motivací a vášní.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále