Petr Janů

COO & Adaptive Consultant

Petr v bodech
  • Žil dlouhodobě v zahraničí.
  • Vystudoval obor International Business na univerzitě v Bradfordu.
  • V Keni zastával pozici Operations Managera a následně Operations Directora ve start-upovém prostředí.
  • Jeho vášní je zdokonalování business operations a řízení lidí.

Petra nejvíce zajímá rozvoj firem holistickým přístupem. Kdy rozpadem na jednotlivé logické celky, pochopením jejich fungování a následně jejich zefektivněním pomáhá vytvářet nové stabilnější a dlouhodobé entity.

Petr strávil většinu svého dospělého života v zahraničí, žil v Anglii, v Brazílii a než se vrátil zpátky do Čech, pracoval 3 roky v Keni. 

Během pobytu v Anglii vystudoval na univerzitě v Bradfordu obor International Business and Management. Po ukončení studia pracoval v Londýně jako Operations Manager v retailu, kde vedl týmy s více než 30 lidmi. 

V roce 2015 přijal novou výzvu a připojil se ke start-upu v oboru stavby a managementu nemovitostí v keňském Nairobi. Zde působil na pozici Operations Managera a následně Operations Directora. Na této pozici mohl naplnit svoji vášeň pro zdokonalování business operations a řízení lidí.

Do ATAIRU nastoupil na pozici Finance and Operations Manager.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále