Radka Dohnalová

Founder & CEO

Radka v bodech
  • Založila a vede ATAIRU.
  • Naplňuje ji objevování poslání a talentu druhých.
  • Specializuje se na budování, vedení a transformaci týmů.
  • Pracovala pro OSN a McKinsey.
  • Studovala MBA na Harvardu.
  • Je vdaná a má 3 děti.

PŘÍBĚH RADKY

Radky záměrem je znovuobjevit vzdělávání a leadership po celém světě s cílem probudit jedinečnost v lidech. Radka je zakladatelkou a CEO mezinárodní vzdělávací společnosti ATAIRU a jedničky na trhu v leadershipu v České republice, která spolupracuje s tisíci lídry ve více než 200 společnostech a 14 zemích Evropy, Středního východu a Asie.

Radka je uznávaným autorem autentických leadershipových programů (včetně programů speciálně určených na podporu rozvoje žen), video série Leadership Games a rovněž je aktivním přispěvatelem k diskusím o budoucnosti učení v kontextu vzdělávání dětí a leadership v exponenciálních časech včetně Peter Diamandis’s Abundance 360, TEDxVzdělávání. Často je citována a prezentována v médiích včetně Forbes, titulní stránky magazínu Profit, Hospodářských novin nebo Marie Claire.

Radka věří v růst prostřednictvím partnerství. Se společností 6D ATAIRU společně vytvořili program Disruptive Leadership Inside Out se zaměřením na deltu v leadershipu v digitální éře. ATAIRU je také globálním partnerem Rogera Jamese Hamiltona, renomovaného vizionáře a společnost podporujícího podnikatele, s nímž Radka vyvíjí nové rozvojové produkty a přednáší v rámci globálního leadershipu a podnikatelských akcí od Jižní Afriky po Bali.

Před založením společnosti ATAIRU Radka zastávala různé pozice v mezinárodních společnostech včetně McKinsey & Company a Světového potravinového programu OSN. Jako konzultant společnosti McKinsey Radka spoluvytvářela transformační programy v několika středoevropských společnostech a v rámci McKinsey rozvíjela firemní diverzitu, včetně studie pro bono Uvolnění plného potenciálu žen v českém byznysu. Jako součást svého programu MBA na Harvard Business School spolupracovala na tvorbě Autentického a integrovaného leadershipového modelu. Žije v Praze se svým manželem a třemi dětmi.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále