Radka Dohnalová

Founder & CEO

Radka v bodech
  • Založila a vede ATAIRU
  • Naplňuje ji objevování poslání a talentu druhých
  • Specializuje se na budování, vedení a transformaci týmů
  • Pracovala pro OSN a McKinsey
  • Studovala MBA na Harvardu
  • Je vdaná a má 3 děti

PŘÍBĚH RADKY

Radka vždy chtěla dělat věci, které budou měnit svět k lepšímu a budou pomáhat lidem. Tato touha Radku dostala až ke studiu financí na vysoké škole v Londýně a následně do Světového potravinového programu OSN v Římě.
Po několika letech ovšem pocítila limity veřejného sektoru a přešla do soukromé sféry. McKinsey, světová poradenská firma, dala Radce příležitost vyzkoušet si nejrůznější projekty ze širokého spektra oborů a také si udělat MBA. Touha učit se od nejlepších dovedla Radku na Harvard, kde se na dva roky přestěhovala se svým manželem a prvním dítětem.

Čas na Harvardu byl pro Radku časem bilancování a přemýšlení o další etapě jejího života. V rámci tohoto procesu se podílela na výzkumu, který zkoumal leadery, kteří jsou zároveň úspěšní a naplnění. Tak se Radka dostala k autentickému leadershipu a svému poslání – transformace společnosti pomocí nového přístupu k leadershipu, které od té doby naplňuje a žije. Po návratu do McKinsey se soustředila na téma leadershipu v kontextu trasformačních programů několika středoevropských společnosti a studie Využití plného potenciálu žen v české ekonomice.

V roce 2013 Radka založila společnost ATAIRU, která pomáhá jednotlivcům i organizacím na cestě k rozvoji autentického leadershipu a během strategických transformací. Radka je také autorkou leadershipových programů u nás i v zahraničí.

Poznejte filozofii ATAIRU

Věříme, že když leadeři prohloubí svou vnitřní motivaci, odbourají limitující postoje a předají tuto zkušenost dále, budou jejich týmy do budoucna udržitelné.

Jak formujeme leadery?

Děkujeme Vám
Udělali jste významný krok k tomu stát se autentickým leaderem. V nejbližší době se Vám ozveme.

Šiřte naši filozofii dále