ATAIRU LEADERSHIP TV: 

Jak zvýšit motivaci lidí
v současné době

Představte si zaměstnance, kteří chodí do práce s nadšením, plní energie a jejich motivace a produktivita boří stropy grafů.

S ATAIRU LEADERSHIP TV se taková představa může stát realitou i ve vaší firmě.

Začínáme 14. 10. 2022 

„Šéfové českých firem za extrémní riziko považují nedostatek lidí.“ PwC

„Potřeba rychlosti nebyla nikdy větší.“ McKinsey & Company

„Zaměstnanci dávají výpovědi v rekordním počtu a jako hlavní důvod uvádějí nedostatečné napojení na organizaci.“ McKinsey & Company

Co je ATAIRU LEADERSHIP TV?

Třídílný seriál, ve kterém jednoduchou formou probereme ty nejčastější problémy, které brzdí rozvoj i vaší firmy.

Dozvíte se, jak problémy efektivně řešit a udržitelně budovat prostředí, ve kterém budou vaši zaměstnanci motivovaní a daleko produktivnější.

Všechny hodinové díly budou vysílány živě. Technologie umožní každému z vás, aby se aktivně zapojil a budete se moci zeptat na to, co vás zajímá. Získáte také unikátní informace o tom, jak si v rámci trhu stojí vaše firma.

Dozvíte se

Epizoda 1: Jak vytvářet jasnost (14. 10. 2022)

Problém, který firmy řeší: Lidé nevěří firemní vizi nebo strategii a odmítají změnu

Host: Tomasz Wiatrak, CEO ORLEN Unipetrol

Proč je pro lídry tak těžké přesvědčit lidi o své dlouhodobé vizi nebo je připravit na změny? Protože často úplně opomíjejí kritický prvek úspěšné komunikace: osobní interpretaci.
Ukážeme si, jak vést a prostor k interpretaci zachovat.

Epizoda 2: Jak posilovat psychologické bezpečí (4. 11. 2022)

Problém, který firmy řeší: Lidé nemají dostatečnou odvahu zkoušet nové věci a přitom dělat chyby

Host: Petr Dvořák, generální ředitel Vodafone

Když se chce organizace rychle rozvíjet, potřebuje zaměstnance, kteří jsou zapálení zkoušet nové věci. Pokud se má ale strach proměnit v zápal, musí k tomu vytvořit prostředí psychologického bezpečí. S Petrem Dvořákem, generálním ředitelem Vodafone, se podíváme, jak takové prostředí vytvořit a dlouhodobě ho posilovat.

Epizoda 3: Jak zavádět empowerment (2. 12. 2022)

Problém, který firmy řeší: Pomalá reakce na změny a nízká rychlost v rozhodování

Host: Martin Vohánka, CEO EUROWAG

Empowerment, neboli zplnomocňování, je v současnosti Achillova pata v adaptivitě firem a zároveň kvalita, která bude hrát klíčovou roli v budoucnosti. Jaká je ale realita? Zodpovědnost se uděluje, bere anebo se děje obojí současně? A platí stejná pravidla v operativní části businessu stejně jako v té inovativní? Tímto tématem nás v poslední epizodě provede Martin Vohánka, CEO EUROWAG.

Získáte navíc

E-book s praktickými kroky, který vám pomůže aplikovat všechny postupy ve vaší firmě

Data o tom, jak si stojí vaše firma oproti jiným z branže

Plné verze rozhovorů s hosty

Řekli o nás

„Přijde mi, že jste tímto formátem perfektně trefili dobu. Líbí se mi, že přinášíte aktuální témata a oceňuji, jak to děláte. Nejste jen lektoři, ale proměňujete se ve vypravěče, kteří zapojují posluchače do příběhu a berou ho s sebou na cestu. Neříkáte věci, které jsou zřejmé, ale raději nabízíte neintuitivní názory a pohledy na věc. A tím zásadně disruptujete naše standardní myšlenkové postupy.“

Grant Liversage
Managing Director Plzeňský Prazdroj

„Na spolupráci s ATAIRU si cením několika věcí: všichni klíčoví lektoři pocházejí z businessu, a díky téhle unikátní kombinaci vlastní špičkové praxe s teorií dokážou výborně porozumět specifickému kontextu naší firmy, a připravit školení, které má pro nás vysokou relevanci. Zároveň oceňuji důraz, který ATAIRU klade na efektivitu a praktičnost - nezahlcuje účastníky zbytečným množstvím detailů, na které si stejně po chvíli už nikdo nevzpomene, ale soustředí se na několik klíčových sdělení a na to, jak přetavit poznatky z workshopů do praxe. A v neposlední řadě je pro mě důležité, že lidé z ATAIRU nezaspali v minulosti, ale využívají nejnovější interaktivní metody a nástroje, díky kterým dosahujeme ve virtuálním prostředí podobných výsledků jako během spolupráce v reálném světě.“

Martin Vohánka
CEO EUROWAG

„ATAIRU pro nás spoluvytvořilo program na míru pro manažery, který nám měl pomoci zvládnout přechod na remote pracovní prostředí a s implementací naší douhodobé strategie. Celý proces přípravy programu a výběr klíčových témat, s kterými ATAIRU přišlo, nás utvrdil v tom, že jsme si vybrali profesionály a odborníky. Vzhledem k jeho důležitosti jej také absolvovalo vedení firmy. Důležité a jedinečné pro nás bylo i to, že v rámci celého programu ATAIRU přicházelo s insighty a postřehy z témat, která s našimi zaměstnanci diskutovali, díky čemuž jsme získali další cenné informace.“

Petr Dvořák
CEO Vodafone

Firmy, které už se do ATAIRU LEADERSHIP TV přidaly

Kolik to stojí?

Připravili jsme pro vás cenové skupiny, díky kterým si můžete vybrat, kolik vstupů do ATAIRU LEADERSHIP TV budete potřebovat.

Mám zájem o ATAIRU LEADERSHIP TV

Vyplněním formuláře se můžete buď rovnou přihlásit do ATAIRU LEADERSHIP TV, nebo zjistit více informací. Dejte nám vědět a my se vám ozveme.

  • Vyberte, o jaký počet vstupů máte zájem
  • 1 vstup, cena 7 900 Kč bez DPH
  • 2 - 10 vstupů, 29 500 Kč bez DPH
  • 11 - 30 vstupů, 49 500 Kč bez DPH
  • 31 - 50 vstupů, 79 500 Kč bez DPH
  • 51 - neomezeně, 99 500 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?
Kontaktujte Jitku

Jitka Houzarová
Coordinator
+420 732 932 613
jitka.houzarova@atairu.com