Připravili jsme znění e-mailu pro lidi z Vaší firmy, které jste do ATAIRU LEADERSHIP TV: CHANGE CHALLENGE nominovali a kteří se mají zaregistrovat. Najdou v něm veškeré důležité informace.

Text e-mailu si jednoduše zkopírujte a využijte pro rozeslání ve vaší interní komunikaci.

Doporučený předmět e-mailu:
Pozvánka a registrace do ATAIRU LEADERSHIP TV: CHANGE CHALLENGE

Text e-mailu:
Ahoj / Dobrý den,

nominovali jsme Tě/Vás jako účastníka ATAIRU LEADERSHIP TV: CHANGE CHALLENGE, živě vysílaného seriálu o leadershipu, protože Ti/Vám pomůže realizovat změny rychle a úspěšně, jelikož to patří mezi současné klíčové dovednosti lídra.

Můžeš/te se těšit také na mimořádné zahraniční experty. O své zkušenosti se podělí Megan Reitz, jež patří do žebříčku světových lídrů v oblasti byznysu Thinkers50 a Mark C. Crowley, americký autor knihy "Lead from the Heart: Transformational Leadership for the 21st Century“, řečník a expert na oblast vedení a managementu.

Vlastní zkušenosti s Tebou/Vámi nasdílí i kapitáni českého byznysu Tomasz Wiatrak, generální ředitel ORLEN Unipetrol, Igor Vida, generální ředitel Raiffeisenbank, Dragoș Constantinescu, generální ředitel Plzeňského Prazdroje a další, kteří Tobě/Vám přinesou inspiraci, jež můžeš/můžete ihned uvést v životaschopnou praxi.

Seriál má čtyři epizody (živě vysílané vždy v pátek 10. 11. 2023, 8. 12. 2023, 19. 1. 2024 a 23. 2. 2024 od 10:00), které Ti/Vám pomohu překonat čtyři překážky, jež stojí na cestě k rychlé a úspěšné realizaci změn. 

Do seriálu je potřeba se zaregistrovat a nastavit si přístupové heslo. Jakmile se zaregistruješ/zaregistrujete, dorazí Ti/Vám uvítací e-mail a pozvánky do kalendáře na jednotlivé epizody. Prosím Tě/Vás o registraci do 7 dnů od obdržení tohoto e-mailu.

Zaregistruj/Zaregistrujte se, prosím, zde: vložte odkaz na registraci unikátní pro Vaši společnost, který je uveden v průvodním e-mailu od ATAIRU

Pokud se chceš/chcete o ATAIRU LEADERSHIP TV: CHANGE CHALLENGE dozvědět víc a zjistit, co Tě/Vás čeká, podívej/podívejte se tady (https://www.atairu.com/atairu-leadership-tv-change-challenge). 

Pokud Ti/Vám bude cokoliv nejasného, určitě se na mě neváhej/neváhejte obrátit, případně se podívej/podívejte na F&Q.