Nejbližší termín:
říjen 2023


Pro koho:
firmy a jednotlivci na všech manažerských úrovních

Živě vysílaný seriál, který vás strhne k akci

Vstupujeme do období “dokonalé bouře”, kdy ani sebelepší kondice nám nezaručí, že se z ní dostaneme i stejně úspěšně ven. Výhodu budou mít hlavně takové firmy, které se dokážou především adaptovat, tedy rychle realizovat změny

A právě změnám v nové době se budeme věnovat ve druhém seriálu ATAIRU Leadership TV, který jsme nazvali Change Challenge

Identifikovali jsme čtyři oblasti, které musí každý leader a tým procházející změnou zvládnout. Každé z nich věnujeme samostatnou epizodu a dohromady jsou součástí ATAIRU CRAC frameoworku.

Tato sezóna ale nebude jen o inspiraci z živě vysílaných epizod a o sběru dat. Rozšiřujeme seriál o celý nový interaktivní modul, který jsme nazvali Make It Happen, ve kterém svou inspiraci přetavíte v životaschopnou akci.

ATAIRU LEADERSHIP TV 2023:
CHANGE CHALLENGE

Přetavte inspiraci v životaschopnou akci pomocí
CRAC frameworku pro změny nové doby a “Make It Happen“ indexu


CRAC - Leadership framework pro změny nové doby

To jsou čtyři oblasti, které musí každý leader a tým procházející změnou zvládnout. A každé z nich věnujeme samostatnou epizodu.

Říjen 2023

Jakou jasnost a jistotu dokážeme dát lidem, když mluvíme o cílovém stavu změny? Jak přesvědčit ostatní, když si možná sami nejsme jistí? A ještě k tomu chceme měnit něco, co nám dosud fungovalo.

Listopad 2023

Odpor často není vidět, ale cítíme ho. Často ho ignorujeme, podceňujeme, nebo dokonce přemáháme silou. A přitom právě on se může stát první hybnou silou změny.

Leden 2024

Jsme přetížení a unavení. Sotva stačíme odbavovat naši běžnou agendu. Kde pak ještě najít dodatečnou kapacitu a energii na další změny?

Únor 2024

Jak poznám, kdy je dobré vytrvat, i když se možná nedaří podle původních očekávání, a kdy je lepší to “odpískat”? Nevezmou nám úvodní nezdary odhodlání pokračovat v dalších změnách a inovacích?


Make It Happen index

Živé vysílání

Páteří celého seriálu jsou čtyři živě vysílané epizody. V nové sezóně pro vás připravujeme technologicky pokročilejší studio nové generace. Můžete se těšit na dynamický formát se spoustou akce a konkrétních inspirací od skvělých hostů.  Vtáhneme vás do děje od začátku do konce.

Interaktivní workbook

Chcete si stáhnout workbook, abyste si ho přečetli? A proč s ním rovnou nepracovat? Co říkáte tomu, že by předložené šablony byly interaktivní, rovnou připravené pro vás a pro vaši práci s týmem? A pokud budete chtít, můžete své vstupy sdílet s dalšími týmy v rámci firmy. Anebo si nechat poradit vybraným expertem.

Data a benchmarking

Na živou otázku rychlá odpověď. A ještě rychlejší zobrazení! Stejně jako v prvním seriálu, i tentokrát budeme sbírat data v reálném čase vysílání, ve vylepšeném systému pro okamžité zpracování a zobrazení dat. Budeme vám nabízet nejen data o vaší firmě, ale v rozšířené podobě i srovnání s celým trhem a s firmami ve vašem odvětví.

Change index

Jak jste pokročili v plánování a realizaci změny? A jak jsou na tom ostatní? Na to vám odpoví náš Change Index. Monitorujeme váš pokrok a srovnáváme ho s ostatními účastníky. Pokud se ocitnete v mrtvém bodě, nenecháme vás v tom. Kdo se stane nejúspěšnějším realizátorem změn českého businessu?

Zkušenosti a reference

„ATAIRU Leadership TV je po delší době opravdu originální formát, který svým pojetím a kvalitou vystupuje z řady jiných vzdělávacích produktů. Když jsme ho našim Škodovákům nabídli, jejich spontánní zájem výrazně překonal moje očekávání. Ale ještě důležitější pro mě bylo, že se nejen zaregistrovali, ale především že se ve vysoké míře i reálně zúčastnili. Padla tak moje obava, že našim lidem zpřístupníme produkt, který pak téměř nikdo nevyužije. Ze zpětných vazeb vidím, že krátký interaktivní formát na aktuální témata přivedl ke vzdělávání i manažery, kteří se jinak vzdělávacích akcí neúčastní…

ATAIRU Leadership TV vnímám jako přínosné rozšíření našich rozvojových aktivit. I díky tomuto formátu dokážeme najednou oslovit, inspirovat i širokou skupinu našich Škodováků.“

Kristýna Prosecká
HR vzdělávání
ŠKODA AUTO

„ATAIRU LEADERSHIP TV byla skvělá příležitost, jak udělat rozvoj pro celý management firmy a vybrané seniory naráz v jednom čase. Díky tomu zároveň rozumíme všichni prioritizaci, empowermentu i psychologickému bezpečí stejně.
Nadále je chceme je rozpracovávat napříč firmou a díky širokému záběru vysílání víme, proč to jako firma děláme a co nám to přinese. Skvělá byla možnost porovnat náladu, postoje a názory v naší firmě s velkým reprezentativním vzorkem trhu.“

Petr Vacek
CEO
Leasing České spořitelny, a.s.

„ATAIRU Leadership TV nabídlo velmi originální a funkční vzdělávací formát. Účast na vysílání jsme nabídli celé naší manažerské populaci. Jejich spokojenost napříč manažerskými vrstvami mluví za vše: 93 %.“

Magdalena Wavle
Director People & Property
Vodafone

„ATAIRU LEADERSHIP TV v našich firmách odstartovala lavinu změn a pozitivní energie. Toto jsme předem nečekali. Začalo to pravidelným setkáváním jednou za měsíc v pátek dopoledne, kdy jsme se offline zvládli potkat celý management team. Už během přenosu jsme si zadávali úkoly a odcházeli s tím, co kdo do dalšího vysílání uvede do praxe. V posledním vysílání jsme živě diskutovali o dalších strategických krocích pro rok 2023.

Aktuálně máme ve všech firmách hotový a odprezentovaný firemní a několik teamových One-pagerů, vydefinovány zodpovědnosti jednotlivých lidí v teamu a nastaveny procesy, abychom se mohli zlepšovat. Investice do ALTV se nám vrátila fakticky okamžitě, díky pozitivním krokům, které jsme udělali.

Už se těšíme na pokračování.“

Jan Kotek
Group CEO
Peppermint digital s.r.o.

Vybrané firmy, které se do ATAIRU LEADERSHIP TV zapojily

Cenová pásma

Staňte se součástí

ATAIRU LEADERSHIP TV: 
CHANGE CHALLENGE

největšího živě vysílaného seriálu o leadershipu
v České republice!

Těšíme se na vás. 

Radka Dohnalová a Petr Havlíček

Rád/a bych se dozvěděl/a více

Potřebujete další informace? Nevíte, jestli je ATAIRU LEADERSHIP TV vhodná i pro vás a vaši firmu?
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte Jitku

Jitka Houzarová
Coordinator
+420 732 932 613
jitka.houzarova@atairu.com