KONFERENCE: Poslechněte si závěry našeho průzkumu a zkušenosti našich hostů

Kde si stojí v rámci Digitální Adaptivní Organizace firmy v České republice? Co to vůbec je Digitální Adaptivní Organizace a jak se jí stát?

Podívejte se na záznam prvního online eventu s CEO ATAIRU Radkou Dohnalovou a partnerem PwC Olgou Cilečkovou, do kterého se zapojili i další významní hosté, kteří na téma digitální adaptivity měli co říct.

Vyplňte dotazník a zjistěte, jak je na tom s digitální adaptivitou vaše firma.


Přečtěte si články o DAO a načerpejte inspiraci


Registrujte se. Druhá konference Digitální adaptivní organizace je tady

Registrujte se. Druhá konference Digitální adaptivní organizace je tady

Jak jsou na tom společnosti s digitalizací finanční funkce - zejména v oblasti analýzy a kvality dat ve finančním řízení? Jaké benefity má pro výkonnost společností dobře zavedený empowerment? O tom budou hovořit Radka Dohnalová, CEO & Founder ATAIRU a Olga Cilečková, partnerka PwC spolu se svými hosty během našeho dalšího on-line eventu věnovanému digitálním adaptivním organizacím, na který Vás srdečně zveme.

INFOGRAFIKA DAO: Šéfové s růžovými brýlemi na očích

INFOGRAFIKA DAO: Šéfové s růžovými brýlemi na očích

CEOs firem jsou ve vnímání úrovně adaptivního leadershipu ve svých organizacích větší optimisté než jejich lidé. Zkrátka věří, že jsou dál. Přečtěte si článek a zjistěte, v které oblasti je největší rozdíl, proč to může být problém a především co s tím dělat.