Lucie Winklerová

Authentic Product Lead


Lucie věří, že schopnost lídrů být otevření změnám, učit se nové věci a změnit svůj přístup nebo perspektivu v situacích, kdy to staré už nefunguje vede nejen k rozvoji a úspěchu, ale i k větší osobní spokojenosti a svobodě. 

V ATAIRU spolupracuje na designu produktů autentického leadershipu a well-being programů. Díky svým zkušenostem z marketingu pomáhá s komunikací a budováním osobního brandu top manažerům.


Zkušenosti

Má více než 15 let zkušeností s marketingem a 10 let vedla týmy od startupů až po korporátní firmy. Působila v týmu HR Architects LMC  jako projektová manažerka kariérních webů a v digitální agentuře H1.cz vedla tým accountů. V investiční společnosti MITON pak jako členka boardu pomáhala CEOs a zakladatelům startupů budovat úspěšné týmy a působila jako mentorka v oblasti leadershipu. 


Osobní život

Kromě práce ji baví růst - jednotlivců, týmů i firem, kterým pomáhá s jejich transformací.
Mimo rozvoj lidí a leadership se zajímá o nové technologie, startupy a inovace.

Co mě na práci v ATAIRU baví

“ATAIRU mě hned na začátku odzbrojilo svou otevření a upřímností. V týmu lidí zabývající se rozvojem sebe i ostatních si opravdu nemusíte na nic hrát a právě upřímnost a lidskost je to, co nás posouvá dál.”