Katarína Kotíková

Partner, Client Service & Operations


Katka věří, že v životě ničeho nedosáhneme bez spolupráce s druhými. Proto pomáhá lidem maximalizovat spolupráci tím, že podněcuje využívání různorodosti v týmech a ukazuje jak pracovat s jinými úhly pohledu, které lidé do spolupráce přináší.  

V ATAIRU je zodpovědná za otevřené leadershipové programy, které spoluvytváří a také lektorsky vede. Zároveň se podílí na designu a vedení programů na míru pro různé firmy a leadery od těch, co vedou tým  poprvé, až po seniorní leadery.


Zkušenosti

Katka má přes 15 let zkušeností v oblasti řízení změn, budování, rozvoje a vedení týmů. Zastávala seniorní manažerské pozice, zejména v oblasti bankovnictví (GE Money bank, Raiffeisenbank) v různých odděleních od rozvoje produktu, přes provoz, finance a IT. Praktické zkušenosti z oblasti osobního rozvoje a profesního růstu jsou pro ni velkou inspirací pro rozvoj druhých skrz mentoring, koučing a ATAIRU programy.


Osobní život

Baví ji osobní rozvoj a práce s lidmi. Sport, cestování, jóga a příroda jsou pro ni zdrojem klidu i inspirace.

Co mě na práci v ATAIRU baví 

"Velmi mě těší, že naše témata a způsob práce dokáží změnit přemýšlení a fungování lidí v životě i ve spolupráci s druhými. A baví mne, jak tato práce pak posouvá i nás jako tým."