Na podzim spouštíme dva ATAIRU leadership programy pro ženy. Vyzkoušejte je formou ochutnávky

V listopadu spouštíme dva ATAIRU leadership programy - Autentický Leadership pro ženy a Autentický Leadership pro top manažerky. Oba programy rozvíjí autenticitu žen v leadershipu a pomáhají ženám budovat jejich sebejistotu, odolnost a rovnováhu mezi prací a osobním životem.
Autentický Leadership pro top manažerky je navíc jediný program v České republice, který podporuje a rozvíjí ženy z nejvyššího vedení firem, členky představenstev českých i nadnárodních společností. 

Před registrací do programů jsme pro vás připravili jejich ochutnávky, na kterých získáte odpovědi na vaše otázky. Využijte této příležitosti a potkejte se kromě lektorů i s hosty, kteří si programy sami prošli a zjistěte, s čím konkrétním jim pomohly. Níže najdete další informace o jednotlivých programech a možnost registrovat se.


ATAIRU Autentický Leadership pro ženy

Devět měsíců podporujeme manažerky na cestě k větší sebejistotě, odolnosti a rovnováze mezi profesním a soukromým životem. Nově jsme do programu zařadili i leadership dovednosti nezbytné pro spolupráci a komunikaci v online prostředí.

Pomáháme nalézt silné stránky a přirozený styl spolupráce a komunikace s ostatními. Učíme, jak profesionálně řešit a zvládat náročné situace, pracovat s emocemi i zdravým nastavením hranic. Do programu jsme nově přidali i praktické dovednosti pro vedení týmů na dálku a budování vztahů v online prostředí.

V programu využíváme osobnostní diagnostiku Talent Dynamics, díky které poznáte vaše přirozené talenty.


ATAIRU Autentický Leadership pro top manažerky

Jediný program autentického leadershipu v České republice, který podporuje a rozvíjí ženy z nejvyššího vedení firem a členky představenstev českých i nadnárodních společností. Program se zaměřuje na témata spojená s leadershipem na nejvyšších úrovních a změnami v byznysu i ve společnosti.

Pomůžeme vám nalézt vaše silné stránky a váš přirozený styl spolupráce a komunikace s ostatními. Ukážeme vám, jak profesionálně řešit a zvládat náročné situace, pracovat s emocemi i zdravým nastavením hranic. Do programu jsme nově zařadili i praktické dovednosti pro vedení týmů na dálku a budování vztahů v online prostředí.

V programu využíváme osobnostní diagnostiku Talent Dynamics, díky které poznáte vaše přirozené talenty.


Reference účastnic programu

„Děkuji za příležitost dozvědět se více o vlastních talentech a specifickém stylu vedení. Skupinový program jde opravdu do hloubky a navíc je plný velmi inspirativních osobností z podnikání. Spolupráci s ATAIRU doporučuji všem lídrům, kteří chtějí změnit pohled na změnu v korporaci/firmě samotné."

Stacy Meyer
CEO, Johnson&Johnson

„ATAIRU je program, do kterého jsem vstupovala poměrně skeptická. Přineslo mi to hodně. Jsem mnohem více trpělivější s lidmi a tolerantnější směrem k nim, protože dokážu daleko lépe rozpoznat, v čem jim je dobře a v čem zase ne. Ale hlavně jsem si já sama uvědomila skrz svůj talent, v čem vynikám a v čem ne – a že to není špatně, když nevynikám. Mnohem více si vnitřně věřím, snažím se dělat si odstup od práce a věcí, které mě zaručeně „rozhodí„ a podívat na to s nadhledem. Z každého workshopu jsem odjížděla s nějakým aha-efektem, který byl ale poměrně významný."

Lenka Zákoucká
HR Business Partner, Carrier

„Stretnutie s Evou veľmi zvýšilo kvalitu ako môjho profesijného, tak aj osobného života. Bolo neuveriteľné vidieť ako sa rýchlo mení môj prístup k medziľudským vzťahom.
V súvislosti s prípravou Slovenskej republiky na prvé predsedníctvo EÚ v histórii som sa pripravovala na slušné vykonávanie funkcie predsedu pracovnej skupiny Rady EÚ. Cítila som, okrem mojej kvalifikácie získanej počas dlhej práce, že potrebujem iné zručnosti. Bolo neuveriteľné vidieť zmenu v medziľudských vzťahoch, najprv v práci a potom v mojom súkromnom živote. Jedným slovom úplne zmenil môj prístup k práci a životu."

Silvia Gavorníková
Head of International Relations, EXIMBANKA
Slovak Republic


ATAIRU INSPIRACE

Radka Dohnalová: Žít své sny

Radka Dohnalová: Žít své sny

Radka Dohnalová se nejprve pohybovala v prvoligovém korporátním prostředí, pak studovala na Harvardu, kde promovala jako dvojnásobná maminka. Po návratu do Česka založila – už jako máma tří dětí – vlastní firmu, která nyní patří mezi Top 10 leadershipových firem v Evropě. Programy společnosti ATAIRU  prošlo už více než pět tisíc špičkových manažerů, kteří v rámci nich objevovali svůj potenciál, dovednosti a především talenty.

Rozhovor pro ELLE: O strachu a o tom, jak ho překonat

Rozhovor pro ELLE: O strachu a o tom, jak ho překonat

Překonejte strach. Radka Dohnalová a Petr Havlíček z ATAIRU v rozhovoru pro ELLE vysvětlují, jak strach ovlivňuje náš život na mnoha úrovních. Obzvlášť v pracovním životě jsou jeho důsledky mimořádně silné.