Marvan 
Shamma

Coach / Trainer / Facilitator


Lidé, technologie a business – kombinace, která nejlépe vystihuje to, co nejraději dělá. Rád kombinuje trendy z oblasti technologií, psychologie, zkušenosti s budováním startupů a vášní pro řízení a rozvoj talentů.

Narodil se v Bagdádu, přežil dvě války, zažil otce jako politického vězně a přišel o část rodiny i střechu nad hlavou. Ve věku 12ti let se přestěhoval do Evropy, kde na pomezí dětství a puberty zápasil s kulturními a společenskými výzvami, zejména ve snaze rychle se adaptovat a porozumět novému mindsetu.

Tato extrémní situace mu dodnes pomáhá dívat se na svět z různých úhlů pohledu a věřit, že se za každou výzvou skrývá obrovská příležitost.


Zkušenosti

Vystudoval v roce 2005 umělou inteligenci na Zapadočeské univerzitě v Plzni. Následně vystudoval Change Management & Digital Transformations na švédském Hyper Islandu.

Je zakladatelem platformy Flowberry pro rozvoj talentu a týmové dynamiky. V roce 2015 spoluzaložil společnost ONEPROVE, dnes známou pod názvem Veracity Protocol.

Dále působí jako leader v oblasti business inovací, kde mj. pracoval pro královskou rodinu ve Spojených arabských emirátech. Je rovněž členem advisory boardu pro PRG.AI, kde sdílí své zkušenosti z oblasti Venture Building a Corporate Innovation.


Osobní život

Marvan je vášnivý sportovec. Baví ho zejména běh a fitness. V posledních letech se věnuje inovacím ve vzdělávání a způsobům, jak v dětech objevovat a rozvijet jejich talent. Miluje cestování, hudbu, umění, mindfulness a pobyt v přírodě.