Zita
Henselová

External Consultant, Trainer, Facilitator


Zita při své práci s lidmi věří tomu, že to, co je pro nás opravdu důležité, je také dosažitelné. Pomáhá leaderům naplno využít jejich vnitřní zdroje a schopnosti na cestě za silnými vizemi a posláním. Nachází s nimi nové perspektivy a s empatií a porozuměním zpochybňuje zaběhnuté “pravdy” a předpoklady jejich fungování, aby našli pro podstatné.

V ATAIRU vede a spoluvytváří programy autentického leadershipu, jak ty otevřené pro lídry z různých firem, tak i ty, které vytváříme firmám na míru. 


Zkušenosti

Zita má jako kouč, mentor a poradce dvacetileté zkušenosti v řadě významných českých i zahraničních firem. Připravila a vedla dlouhodobé vzdělávací a rozvojové programy i krátkodobé intenzivní tréninky. Vedla také akreditovaný výcvik koučů. Ve své práci kombinuje individuální koučování, workshopy nebo skupinové koučování. Má za sebou více než 10 000 hodin vedení tréninků a výcviků manažerů a přes 800 hodin individuálních i týmových koučovacích sezení.

Pracovala s managementem firem jako jsou Deloitte,  Ogilvy, NN, Danone, GE Money bank, Bosch, Bristol Mayers Squib, Unipetrol, Bauer Media, Texla a dalšími.


Osobně

Zita miluje jachting, potápění a všechno, co je spojeno s vodou.  Ráda tráví čas v přírodě a s inspirujícími lidmi. Zajímá se o filosofii a historii. Je věčný golfový začátečník.