Disruptive Leadership Inside Out


Nejbližší termín:
jaro 2024

Pro koho:
Top management

Délka programu:
8 měsíců

Počet účastniků:
15

Seniorní lídři dnes stojí před výzvou transformovat firmy na digitální ekonomiku a nové způsoby práce. Než ale začnou se změnami uvnitř firmy, musí začít se změnami u sebe samých. Program kombinuje vlastní seberozvoj s rozvojem firmy, a to prostřednictvím nových poznatků a trendů ze světa businessu, technologií a psychologie.

Staňte se součástí komunity lídrů

Inside out

V programu začínáme pohledem dovnitř: jaké jsou mé hodnoty, názorové ukotvení, co mi dává smysl. Jako člověku i jako lídrovi. Teprve když máme jasno sami v sobě, můžeme ve firmě vystupovat s přirozenou přesvědčivostí jako autentický lídr, startovat změny a podporovat kulturu experimentování a inovací. A také se stále zdokonalovat, věnovat se vzdělávání sebe i lidí okolo, pružně podnikat a vést firmu k větší adaptivitě. 

Pomůžeme vám nahlížet na věci z jiných perspektiv a pochopit širší kontext. Zjistíte, jak disruptovat stávající byznys, jak navazovat nová partnerství nebo jak proměnit data ve zdroje nových příjmů. 

Vyzkoušejte program
formou ochutnávky

Zažijte nás na vlastní kůži a potkejte se s lektory, ale i hosty, kteří si programy
sami prošli. Rádi vám odpovíme na vaše otázky.

Co se v programu naučíte

Setkání první: Někde uprostřed staré Prahy

MTP
& Exponencionální business modely

18.-19. 5. 2023

Den 1: Pohled dovnitř

Budeme se společně pohybovat v místech, kde je jen tenká hranice mezi mocí a bezmocí. Potkáte zajímavé lidi, kteří vás budou inspirovat k zastavení a zamyšlení se, co vám dává smysl a jaký odkaz po sobě chcete zanechat. Pomůžeme vám s pochopením a definicí vašeho osobního poslání.

Den 2: Základy digitální ekonomiky

Vaše přemýšlení posuneme směrem k exponenciálnímu růstu vaší firmy. Zaměříte se na nové hráče na trhu a na to, kdo je, nebo může být vaší novou konkurencí. Podíváte se, co je třeba ve vašem businessu udělat, abyste i v budoucnu zůstali relevantní.

Setkání druhé: Kreativní vs. korporátní prostor

Design Thinking & Inovace

14.-15. 6. 2023

Den 1: Kreativní prostředí pro inovace a nové generace

V kreativních prostorách se naučíte principy design thinkingu a jak ho používat pro vylepšování a vývoj produktů i služeb. Zjistíte,  jak ve firmě vytvoříte kreativní prostředí pro experimentování a vznik inovací, ale i pro oslovení nových generací Y a Z, které začnou hrát na pracovním trhu prim.

Den 2: Design thinking & Pretotyping

S pomocí design thinkingu vytvoříte pretotyp vlastního produktu nebo služby. Vámi zvolenou metodou následně ověříte jeho životaschopnost. Získáte tak cenné vhledy od potenciálních zákazníků. Pro kontrast s předchozím dnem si výstupy nasdílíme v klasickém prostředí velkých firem.

Setkání třetí: Cesta z města

Vedení firmy i lidí v komplexním prostředí

21.-22. 9. 2023

Den 1: Jak pracovat sám se sebou ve světě nových výzev

Zjistíte, co dělat a jak vést sebe i ostatní v nestabilním a nepředvídatelném světě. Jak pracovat se sebou i se svým vědomím, jak rozšiřovat své vědomí. Na vlastní kůži vyzkoušíte i některé rituály na hraně komfortní zóny.

Den #2: Jak využít neurovědu při složitém rozhodování

Pro kontrast s předchozím dnem se v tomto dni zaměříme více na vědecké poznatky práce s vlastním mozkem. Ukážeme si, jaké nástroje podpoří váš růst i přemýšlení v náročné době. Podíváte se, jak lze s využitím neurovědeckých poznatků pracovat s mozkem a s mozkovými vlnami.

Poslední setkání: Známka punku

Nové technologie & virtuální realita

30. 11. - 1. 12. 2023

Den 1: Jak zakomponovat technologie do fungování firmy

V inovativním a pro-technologickém prostředí se dozvíte, jaké technologie a nástroje můžou najít využití v nových business modelech firem a jak je efektivně zapojit také do vedení lidí a komunikace.

Den 2: Práce se strachem

S využitím technologií nasimulujeme nekomfortní a  nebezpečné situace, které pak srovnáme s tím, co možná denně zažíváte na pozici lídra. Program ukončíte sestavením vlastní vize a stanovením priorit na příštích 12 měsíců.

Reference účastníků programu

„Program opravdu dokázal disruptovat moje myšlení. Uvědomil jsem si, jak velmi důležité je věci zkoušet, pilotovat nové projekty, design thinking a také jak je důležité, aby byl lídr vidět. V rámci programu jsem si dokonce odpilotoval projekt, který jsme ve firmě skutečně implementovali. A to už vůbec nemluvím o naprosto skvělé příležitosti networkingu se skupinou inspirativních lídrů a lektorů projektu."

Martin Záklasník
ex-CEO, E-ON

„Svým přístupem, řadou užitečných informací i svými znalostmi mě všichni 3 lídři programu dokázali nadchnout pro nové technologie a nové přístupy při prezentaci naší podnikatelské vize. Díky programu se mi podařilo technologicky posunout celý svůj tým, a tím zkvalitnit naši komunikaci a usnadnit naši práci. Nejvíc si však na Disruptive Leadership programu cením, že je nejen o technologiích, o změně přístupu a nově nastaveném myšlení, ale především o zaměření se na člověka."

Gabriela Milfortová
Golden Gate CZ

Seniorní lídři dnes stojí před výzvou v podobě transformace firmy - na digitální ekonomiku a nové způsoby práce. Než však začnou se změnami uvnitř firmy, je potřeba začít se změnami u sebe sama. Zeptali jsme se účastníků co jim program přinesl.

Přehrát video

Praktické info o programu

Délka programu: 8 měsíců
Počet účastníků: max 15 ve skupině

8x 

celodenní workshop

seniorní lektoři

3x 

individuální setkání s mentory a lídry programu (90 min.)

Network 

business network lidí
s podobnými tématy

Eventy 

pozvání na ATAIRU konference a Alumni setkání pro absolventy programů

Vaši průvodci

Na co se často ptáte

Jak je program časově náročný?

Plánujeme vždy jednu interakci měsíčně. Pokud jsou v daném měsíci individuální sezení, další workshopy už neplánujeme. Workshopy neprobíhají ani v době letních a vánočních prázdnin. 

Lze cenu rozložit i do několika splátek?

Samozřejmě. Dejte nám vědět, jakou variantu splácení potřebujete nastavit a my vám vyjdeme vstříc.

Co když se mi v programu nebude líbit?

Ještě se nám to nestalo, ale chápeme, že na začátku si nemusíte být jistí. Veškeré připomínky a požadavky řešíme individuálně a vždy najdeme formu náhrady, která vám bude vyhovovat.  

Jak se chráníte a postupujete během covid-19?

Vždy postupujeme v souladu s nařízeními vlády a jsme maximálně flexibilní v každé situaci. Zároveň jsme si ověřili, že jednotlivé workshopy lze úspěšně realizovat i online. O změnách vás budeme včas informovat.

Registrujte se do programu Disruptive Leadership Inside Out

Zveme vás do programu, který vznikl pro rozvoj seniorních manažerů. Pomůžeme vám nahlížet na věci z jiných perspektiv a pochopit širší kontext. Zjistíte, jak disruptovat stávající byznys, jak navazovat nová partnerství nebo jak proměnit data ve zdroje nových příjmů.

 • Vyberte
 • 18. 5. 2023

Odesláním přihlášky souhlasím s Obchodními podmínkami a beru na vědomí Informace o zpracování osobních údajů.

Potřebujete poradit? Kontaktujte Jitku

Jitka Houzarová
Program Coordinator
+420 732 932 613
jitka.houzarova@atairu.com

Další programy

8. listopadu 2023

Nejbližší termín

Autentický Leadership pro ženy

Pro střední management

 • Talenty
 • Spolupráce
 • Sebejistota

29. listopad 2023

Nejbližší termín

Autentický Leadership pro muže

Pro střední management

 • Komunikace
 • Motivace
 • Spolupráce

leden 2024

Nejbližší termín

Autentický Leadership pro ženy top manažerky

Pro ženy z boardu a majitelky firem

 • Poslání
 • Odolnost
 • Motivace