Disruptive Leadership Inside Out


Nejbližší termín:
jaro 2025

Pro koho:
Top management

Délka programu:
8 měsíců

Počet účastniků:
15

Seniorní lídři dnes stojí před výzvou transformovat firmy na digitální ekonomiku a nové způsoby práce. Než ale začnou se změnami uvnitř firmy, musí začít se změnami u sebe samých. Program kombinuje vlastní seberozvoj s rozvojem firmy, a to prostřednictvím nových poznatků a trendů ze světa businessu, technologií a psychologie.

Staňte se součástí komunity lídrů z předních
českých a zahraničních firem

Inside out

V programu začínáme pohledem dovnitř: jaké jsou mé hodnoty, názorové ukotvení, co mi dává smysl. Jako člověku i jako lídrovi. Teprve když máme jasno sami v sobě, můžeme ve firmě vystupovat s přirozenou přesvědčivostí jako autentický lídr, startovat změny a podporovat kulturu experimentování a inovací. A také se stále zdokonalovat, věnovat se vzdělávání sebe i lidí okolo, pružně podnikat a vést firmu k větší adaptivitě. 

Pomůžeme vám nahlížet na věci z jiných perspektiv a pochopit širší kontext. Zjistíte, jak disruptovat stávající byznys, jak navazovat nová partnerství nebo jak proměnit data ve zdroje nových příjmů. 

Zaujal vás program a potřebujete více informací?

Vyplňte formulář a spojíme se s vámi.

Co vás
v programu čeká

Setkání první: Někde uprostřed staré Prahy

MTP
& Exponencionální business modely

termín: TBD

Den 1: Pohled dovnitř

Budeme se společně pohybovat v místech, kde je jen tenká hranice mezi mocí a bezmocí. Potkáte zajímavé lidi, kteří vás budou inspirovat k zastavení a zamyšlení se, co vám dává smysl a jaký odkaz po sobě chcete zanechat. Pomůžeme vám s pochopením a definicí vašeho osobního poslání.

Den 2: Základy digitální ekonomiky

Vaše přemýšlení posuneme směrem k exponenciálnímu růstu vaší firmy. Zaměříte se na nové hráče na trhu a na to, kdo je, nebo může být vaší novou konkurencí. Podíváte se, co je třeba ve vašem businessu udělat, abyste i v budoucnu zůstali relevantní.

Setkání druhé: Kreativní vs. korporátní prostor

Design Thinking & Inovace

termín: TBD

Den 1: Kreativní prostředí pro inovace a nové generace

V kreativních prostorách se naučíte principy design thinkingu a jak ho používat pro vylepšování a vývoj produktů i služeb. Zjistíte,  jak ve firmě vytvoříte kreativní prostředí pro experimentování a vznik inovací, ale i pro oslovení nových generací Y a Z, které začnou hrát na pracovním trhu prim.

Den 2: Design thinking & Pretotyping

S pomocí design thinkingu vytvoříte pretotyp vlastního produktu nebo služby. Vámi zvolenou metodou následně ověříte jeho životaschopnost. Získáte tak cenné vhledy od potenciálních zákazníků. Pro kontrast s předchozím dnem si výstupy nasdílíme v klasickém prostředí velkých firem.

Setkání třetí: Cesta z města

Vedení firmy i lidí v komplexním prostředí

termín: TBD

Den 1: Jak pracovat sám se sebou ve světě nových výzev

Zjistíte, co dělat a jak vést sebe i ostatní v nestabilním a nepředvídatelném světě. Jak pracovat se sebou i se svým vědomím, jak rozšiřovat své vědomí. Na vlastní kůži vyzkoušíte i některé rituály na hraně komfortní zóny.

Den 2: Jak využít neurovědu při složitém rozhodování

Pro kontrast s předchozím dnem se v tomto dni zaměříme více na vědecké poznatky práce s vlastním mozkem. Ukážeme si, jaké nástroje podpoří váš růst i přemýšlení v náročné době. Podíváte se, jak lze s využitím neurovědeckých poznatků pracovat s mozkem a s mozkovými vlnami.

Poslední setkání: Známka punku

Nové technologie & virtuální realita

termín: TBD

Den 1: Jak zakomponovat technologie do fungování firmy

V inovativním a pro-technologickém prostředí se dozvíte, jaké technologie a nástroje můžou najít využití v nových business modelech firem a jak je efektivně zapojit také do vedení lidí a komunikace.

Den 2: Práce se strachem

S využitím technologií nasimulujeme nekomfortní a  nebezpečné situace, které pak srovnáme s tím, co možná denně zažíváte na pozici lídra. Program ukončíte sestavením vlastní vize a stanovením priorit na příštích 12 měsíců.

Reference účastníků programu

„Svým přístupem, řadou užitečných informací i svými znalostmi mě všichni 3 lídři programu dokázali nadchnout pro nové technologie a nové přístupy při prezentaci naší podnikatelské vize. Díky programu se mi podařilo technologicky posunout celý svůj tým, a tím zkvalitnit naši komunikaci a usnadnit naši práci. Nejvíc si však na Disruptive Leadership programu cením, že je nejen o technologiích, o změně přístupu a nově nastaveném myšlení, ale především o zaměření se na člověka."

Gabriela Milfortová
Golden Gate CZ

„Program opravdu dokázal disruptovat moje myšlení. Uvědomil jsem si, jak velmi důležité je věci zkoušet, pilotovat nové projekty, design thinking a také jak je důležité, aby byl lídr vidět. V rámci programu jsem si dokonce odpilotoval projekt, který jsme ve firmě skutečně implementovali. A to už vůbec nemluvím o naprosto skvělé příležitosti networkingu se skupinou inspirativních lídrů a lektorů projektu."

Martin Záklasník
ex-CEO, E-ON

Seniorní lídři dnes stojí před výzvou v podobě transformace firmy - na digitální ekonomiku a nové způsoby práce. Než však začnou se změnami uvnitř firmy, je potřeba začít se změnami u sebe sama. Zeptali jsme se účastníků co jim program přinesl.

Přehrát video

Praktické info o programu

Délka programu: 8 měsíců
Počet účastníků: max 15 ve skupině

8x 

celodenní workshop

seniorní lektoři

3x 

individuální setkání s mentory a lídry programu (90 min.)

Network 

business network lidí
s podobnými tématy

Eventy 

pozvání na ATAIRU konference a Alumni setkání pro absolventy programů

Vaši průvodci

Na co se často ptáte

Jak je program časově náročný?

Plánujeme vždy jednu interakci měsíčně. Pokud jsou v daném měsíci individuální sezení, další workshopy už neplánujeme. Workshopy neprobíhají ani v době letních a vánočních prázdnin. 

Lze cenu rozložit i do několika splátek?

Samozřejmě. Dejte nám vědět, jakou variantu splácení potřebujete nastavit a my vám vyjdeme vstříc.

Co když se mi v programu nebude líbit?

Ještě se nám to nestalo, ale chápeme, že na začátku si nemusíte být jistí. Veškeré připomínky a požadavky řešíme individuálně a vždy najdeme formu náhrady, která vám bude vyhovovat.  

Registrujte se do programu Disruptive Leadership Inside Out

Zveme vás do programu, který vznikl pro rozvoj seniorních manažerů. Pomůžeme vám nahlížet na věci z jiných perspektiv a pochopit širší kontext. Zjistíte, jak disruptovat stávající byznys, jak navazovat nová partnerství nebo jak proměnit data ve zdroje nových příjmů.

 • Vyberte
 • jaro 2025

Odesláním přihlášky souhlasím s Obchodními podmínkami a beru na vědomí Informace o zpracování osobních údajů.

Potřebujete poradit? Kontaktujte Jitku

Jitka Houzarová
Program Coordinator
+420 732 932 613
jitka.houzarova@atairu.com

Další programy pro rozvoj lídrů

podzim 2024

Nejbližší termín

Autentický Leadership pro muže

Pro střední management

 • Komunikace
 • Motivace
 • Spolupráce

podzim 2024

Nejbližší termín

Autentický Leadership pro ženy

Pro střední management

 • Talenty
 • Spolupráce
 • Sebejistota

jaro 2025

Nejbližší termín

Autentický Leadership pro
top manažerky

Pro ženy z boardu a majitelky firem

 • Poslání
 • Odolnost
 • Motivace