Autentický Leadership pro muže


Nejbližší termín:
jaro 2023

Pro koho:
Širší management

Délka programu:
9 měsíců

Počet účastníků:
15

Unikátní leadership program pro muže ve vedoucích pozicích a zakladatele firem. Dozvíte se, jak být dobrým lídrem v každé situaci a co se od vás očekává v době, kdy se společnost i organizace zásadně mění a rostou požadavky na nové dovednosti manažerů.

Staňte se součástí komunity lídrů

Vaše cesta k leadershipu 

Úkolem lídra, a tedy i vaším úkolem, je umožnit sobě a svému týmu hladké fungování tak, abyste společně přispívali k úspěchu a výsledkům celé organizace. Co ale dělat, když narazíte na nespolupráci a nesoulad v týmu, dostáváte se do situací, se kterými nemáte zkušenosti, nebo už nestačí to, co jste doposud uměli a znali?  

Zveme vás na cestu, která vede k lepšímu sebepoznání a ukotvení vašeho vlastního směřování. Redesignovaný program v sobě zahrnuje prvky Autentického leadershipu a nové dovednosti lídrů, jako jsou vedení a motivace lidí v online prostředí nebo práce s komplexitou a nepředvídatelností.

Vyzkoušejte program
formou ochutnávky

Přijďte si nás zažít a seznámit se s lektory programu. Hosté, kteří si programy
sami prošli, vám zodpoví jakékoliv otázky k programům.

Co se v programu Autentický Leadership pro muže naučíte

WORKSHOP #1

Talenty
& Leadership Mindset

Jak naplno využívat své silné stránky

O naše talenty a silné stránky se podvědomě opíráme v každé náročnější situaci. Dozvíte se, jak s nimi pracovat a kde vytváříte největší hodnotu s nejmenším úsilím.

Jak se stát odolnějším lídrem

Každý lídr často čelí práci pod tlakem nebo novým situacím, se kterými nemá žádnou zkušenost. Dozvíte se, jaký mindset vám pomůže stát se odolnějším, zvládat každodenní výzvy i to, jak si zdravě nastavit hranice.

WORKSHOP #2

Limitující vzorce chování

Co nás limituje
v dosahování úspěchů

Zjistíte, jaké behaviorální vzorce sabotují vaše ambice i plány a co je původcem vašich největších stresů v pracovním i osobním životě.

WORKSHOP #3

Práce s amygdalou & Poslání

Jak co nejlépe zvládat stres a emoce

Lídři, pokud jsou často unášeni emocemi, ztrácejí autoritu a respekt. Předáme vám účinné techniky a praktické tipy, jak znovu získat kontrolu nad sebou i nad situacemi, které spouštějí vaši amygdalu.

Co určuje naše směřování

Objevení našeho vnitřního proč a toho, co nám osobně dává smysl, vede k pocitu naplnění a vnitřního uspokojení. Podíváte se na to, co je pro vás osobně důležité, čemu věříte a kam v životě směřujete - tedy co je vaše poslání a životní mise.

WORKSHOP #4

Týmová spolupráce & komunikace v hybridním prostředí

Jak úspěšně pracovat s diverzitou v týmu

Lépe porozumíte různorodým lidem a jejich individuálním odlišnostem. Naučíte se dosazovat je do správných rolí, respektovat jejich preference a pochopíte, jak vytvářet prostředí, ve kterém budou úspěšně spolupracovat různé typy lidí. 

Jak efektivně komunikovat v online světě

Naučíte se základní principy komunikace a spolupráce v hybridním prostředí. Dozvíte se, jak si udržet jasnost, jak vést efektivní meetingy a jak řídit očekávání tak, aby v týmu ani u jednotlivých lidí nevznikala rezistence a demotivace.

WORKSHOP #5

Práce s konfliktem

Jak konstruktivně řešit náročné situace v týmu

Nedorozumění, nesouhlas nebo konflikt jsou v týmech celkem běžné. Zjistíte, jak zvládat tyto komunikační výzvy a jak se dají přetransformovat ve zdravou výměnu názorů, která může posouvat projekty i vztahy mezi lidmi na vyšší úroveň.

WORKSHOP #6

Future-ready leaders

Jak se připravit na budoucnost

Co jsou nové dovednosti, které umožní být lídrům stále relevantní? Jak strategicky komunikovat, ať už nám nepředvídatelný a nestabilní svět přinese cokoliv? Jak si budovat a udržovat důležité vztahy i v online světě? To jsou témata posledního setkání.

Vaše osobní identita a závěr programu

V závěru programu se také zaměříme na budování vaší osobní značky a revizi vašich osobních ambicí a priorit. Pomůžeme vám s jejich komunikací a s uvědoměním,  na čem lze stavět a o co se můžete opřít.

Reference účastníků programu

„Důležité pro mě bylo pochopení motivace a autenticity druhých. Je teď pro mě mnohem snazší přizpůsobit jim své chování.“

Martin Záklasník
ex-CEO, E.ON

„Pre velke, transformačné zmeny je autenticky leadership lídra zmien nevyhnutny. Je podmienkou úspechu. Je však mozny len na zaklade vnutorneho poznania vlastneho a velmi osobneho zmyslu, preco pre danu firmu robim, a co chcem zmenami naozaj dosiahnut a čo znamenajú pre mna osobne. Vdaka spolupraci s Evou Štefankovou sa mi tento vnútorny zmysel podarilo identifikovať.“

Daniel Kollár
CEO, ČSOB Group Slovakia

„ATAIRU Authentic Leadership je program, který se zásadně vymyká konkurenčním programům v tom, že nenucenou, ale velmi intenzivní formou adresuje otázky sebereflexe a osobního rozvoje lídra. Pokud chcete aby váš management chytil druhý dech a změnil přístup k běžně používaným principům fungování, Authentic Leadership program je tou správnou volbou pro váš tým. Jako lídra mě nejvíc těší, že program nastartoval velice aktivní přístup mých podřízených k seberozvoji, jelikož jim otevřel nové horizonty.”

Ronald Lipták
Head of NN IT Hub, NN

Co jste nám o programu řekli

jsem odolnější, lépe zvládám stres i krize
spousta inspirace díky hostujícím spíkrům
v řadě věcí jsem změnil svůj postoj i přístup a to mě posunulo dál
už tolik neztrácím půdu pod nohama v krizových situacích
jsem sám za sebe, už tolik nepodléhám názorům ostatních
vím přesně, z čeho čerpám motivaci, co mě žene dál a výš
dokážu z týmu dostat to nejlepší a nemusím být zlý pes
získal jsem nové inputy od zajímavých lidí z programu

Praktické info o programu

Délka programu: 9 měsíců
Počet účastnic: max 15 ve skupině

5x 

celodenní workshop

1x 

půldenní workshop

1x 

individuální mentoring pro každého účastníka (90 min.)

1x

akcelerační setkání ve skupinkách po třech  (90 min.)

Vaši průvodci

Leadership is not about being in charge. Leadership is taking care of those in your charge.

SIMON SINEK

Na co se často ptáte

Jak je program časově náročný?

Plánujeme vždy jednu interakci měsíčně. Pokud jsou v daném měsíci individuální sezení , další workshopy už neplánujeme. Workshopy neprobíhají ani v době letních a vánočních prázdnin. 

Lze cenu rozložit i do několika splátek?

Samozřejmě. Dejte nám vědět, jakou variantu splácení potřebujete nastavit a my vám vyjdeme vstříc.

Co když se mi v programu nebude líbit?

Ještě se nám to nestalo, ale chápeme, že na začátku si nemusíte být jistí. Veškeré připomínky a požadavky řešíme individuálně a vždy najdeme formu náhrady, která vám bude vyhovovat.  

Jak se chráníte a postupujete během covid-19?

Vždy postupujeme v souladu s nařízeními vlády a jsme maximálně flexibilní v každé situaci. Zároveň jsme si ověřili, že jednotlivé workshopy lze úspěšně realizovat i online. O změnách vás budeme včas informovat.

Registrujte se do programu Autentický Leadership pro muže

Unikátní leadership program pro muže ve vedoucích pozicích a zakladatele firem. Dozvíte se, jak být dobrým lídrem v každé situaci a co se od vás očekává v době, kdy se společnost i organizace zásadně mění a rostou požadavky na nové dovednosti manažerů.

 • Vyberte
 • jaro 2023

Odesláním přihlášky souhlasím s Obchodními podmínkami a beru na vědomí Informace o zpracování osobních údajů.

Potřebujete poradit? Kontaktujte Jitku

Jitka Houzarová
Program Coordinator
+420 732 932 613
jitka.houzarova@atairu.com

Další programy

9. listopadu 2022

Nejbližší termín

Autentický leadership pro ženy

Pro střední management

 • Talenty
 • Spolupráce
 • Sebejistota

únor 2023

Nejbližší termín

Autentický Leadership pro ženy top manažerky

Pro ženy z boardu a majitelky firem

 • Poslání
 • Odolnost
 • Motivace

jaro 2023

Nejbližší termín

Disruptive Leadership Inside Out

Pro nejvyšší management

 • Poslání
 • Inovace
 • Business