Autentický Leadership pro muže


Nejbližší termín:
29. listopad 2023

Pro koho:
Širší management

Délka programu:
7 měsíců

Počet účastníků:
18

Unikátní leadership program pro muže ve vedoucích pozicích a zakladatele firem. Dozvíte se, jak být dobrým lídrem v každé situaci a co se od vás očekává v době, kdy se společnost i organizace zásadně mění a rostou požadavky na nové dovednosti manažerů.

Vaše cesta k leadershipu 

Úkolem lídra, a tedy i vaším úkolem, je umožnit sobě a svému týmu hladké fungování tak, abyste společně přispívali k úspěchu a výsledkům celé organizace. Co ale dělat, když narazíte na nespolupráci a nesoulad v týmu, dostáváte se do situací, se kterými nemáte zkušenosti, nebo už nestačí to, co jste doposud uměli a znali?  

Zveme vás na cestu, která vede k lepšímu sebepoznání a ukotvení vašeho vlastního směřování. Redesignovaný program v sobě zahrnuje prvky Autentického leadershipu a nové dovednosti lídrů, jako jsou vedení a motivace lidí v online prostředí nebo práce s komplexitou a nepředvídatelností.

Co se v programu naučíte

WORKSHOP #1

Já, lídr
& Leadership Mindset

Jak naplno využívat své silné stránky

O váš talent a silné stránky se podvědomě opíráte v každé náročnější situaci. Naučíme vás, jak s nimi pracovat a kde vytváříte největší hodnotu s nejmenším úsilím.

Jak se stát odolnější a předcházet vyhoření

Jak si vybudovat svou vnitřní odolnost a osvojit mindset, který vám pomáhá lépe se vyrovnat se stresem a tlakem. Ukážeme vám, jaké chování a postoje jsou pro lídry důležité, jak si zdravě nastavovat hranice a umět dobře řídit sebe i svůj čas.

WORKSHOP #2

Limitující vzorce chování a jak s nimi pracovat

Co vás limituje při dosahování úspěchu

Lídři, pokud jsou často unášeni emocemi, ztrácejí autoritu a respekt. Zjistíte, co jsou spouštěče vašich stresových reakcí, a jaké předsudky o vás samotných sabotují vaše ambice a plány.

Jak lépe zvládat stres a emoce

Předáme vám účinné techniky a praktické tipy, jak znovu získat kontrolu nad sebou i nad vyhrocenými situacemi. Ukážeme vám, jak přeměnit konflikt v konstruktivní diskuzi nad názorovými odlišnostmi.

WORKSHOP #3

Vaše poslání & osobní mise

Jak využít své poslání

Objevení svého vnitřního proč a toho, co vám osobně dává smysl, vede k pocitu naplnění a vnitřního uspokojení. Podíváte se na to, co je pro vás osobně důležité, čemu věříte, kam v životě směřujete, a jak tím chcete přispět ostaním.

Jak realizovat svoji misi

Skrze síť vašich kontaktů. Při jakékoliv změně, jsou to právě vaše kontakty, které přináší do vašeho života správné příležitosti.  Zmapujete si, kdo vám může pomoci ke splnění vašich cílů a jaký typ kontaktů je pro vás osobně důležitý.

WORKSHOP #4

Týmová spolupráce & komunikace 

Jak pracovat s diverzitou

Lépe porozumíte různorodým lidem a jejich individuálním odlišnostem. Naučíte se dosazovat je do správných rolí, respektovat jejich preference a pochopíte, jak vytvářet prostředí, ve kterém budou úspěšně spolupracovat.

Jak budovat důvěru a psychologické bezpečí

Psychologicky bezpečné prostředí má zásadní vliv na úspěšnost týmů, i spokojenost lidí v nich. Osvojíte si, jak takové prostředí vytvářet a jak podporovat otevřenou komunikaci vedoucí k lepším výsledkům napříč společností.

WORKSHOP #5

Já, lídr činu

Jak získat lidi

Jednou ze zásadních dovedností současných lídrů je schopnost vést změnu, přizbůsobit se a jasně komunikovat. Ukážeme vám, jak vést v době neustálých změn a konstantní nejistoty, abyste uspěli jako lídr i jako organizace. 

Jak mít větší dopad

V závěru programu si stanovíte své ambice. A naučíme vás techniky ovlivňování, jakožto důležitou schopnost lídra umět lidi nadchnout, přesvědčit a motivovat k akci. 

Reference účastníků programu

„Pre velke, transformačné zmeny je autenticky leadership lídra zmien nevyhnutny. Je podmienkou úspechu. Je však mozny len na zaklade vnutorneho poznania vlastneho a velmi osobneho zmyslu, preco pre danu firmu robim, a co chcem zmenami naozaj dosiahnut a čo znamenajú pre mna osobne. Vdaka spolupraci s Evou Štefankovou sa mi tento vnútorny zmysel podarilo identifikovať.“

Daniel Kollár
CEO, ČSOB Group Slovakia

„ATAIRU Authentic Leadership je program, který se zásadně vymyká konkurenčním programům v tom, že nenucenou, ale velmi intenzivní formou adresuje otázky sebereflexe a osobního rozvoje lídra. Pokud chcete aby váš management chytil druhý dech a změnil přístup k běžně používaným principům fungování, Authentic Leadership program je tou správnou volbou pro váš tým. Jako lídra mě nejvíc těší, že program nastartoval velice aktivní přístup mých podřízených k seberozvoji, jelikož jim otevřel nové horizonty.”

Ronald Lipták
Head of NN IT Hub, NN

Co jste nám o programu řekli

jsem odolnější, lépe zvládám stres i krize
spousta inspirace díky hostujícím spíkrům
v řadě věcí jsem změnil svůj postoj i přístup a to mě posunulo dál
už tolik neztrácím půdu pod nohama v krizových situacích
jsem sám za sebe, už tolik nepodléhám názorům ostatních
vím přesně, z čeho čerpám motivaci, co mě žene dál a výš
dokážu z týmu dostat to nejlepší a nemusím být zlý pes
získal jsem nové inputy od zajímavých lidí z programu

Praktické info o programu

Délka programu: 9 měsíců
Počet účastniků: 18 ve skupině

5x 

celodenní workshop

seniorní lektoři z různých oborů

1x 

individuální mentoring pro každého účastníka (90 min.)

Triády 

pracovní skupinky pro setkávání mezi workshopy

Eventy 

pozvání na ATAIRU konference a Alumni setkání pro absolventy programů

inspirativní hosté z top managementu

Certifikát 

o absolvování ATAIRU leadership programu

Network 

business network lidí
s podobnými tématy

Vaši průvodci

Leadership is not about being in charge. Leadership is taking care of those in your charge.

SIMON SINEK

Na co se často ptáte

Jak je program časově náročný?

Plánujeme vždy jednu interakci měsíčně. Pokud jsou v daném měsíci individuální sezení , další workshopy už neplánujeme. Workshopy neprobíhají ani v době letních a vánočních prázdnin. 

Lze cenu rozložit i do několika splátek?

Samozřejmě. Dejte nám vědět, jakou variantu splácení potřebujete nastavit a my vám vyjdeme vstříc.

Co když se mi v programu nebude líbit?

Ještě se nám to nestalo, ale chápeme, že na začátku si nemusíte být jistí. Veškeré připomínky a požadavky řešíme individuálně a vždy najdeme formu náhrady, která vám bude vyhovovat.  

Jak se chráníte a postupujete během covid-19?

Vždy postupujeme v souladu s nařízeními vlády a jsme maximálně flexibilní v každé situaci. Zároveň jsme si ověřili, že jednotlivé workshopy lze úspěšně realizovat i online. O změnách vás budeme včas informovat.

Registrujte se do programu Autentický Leadership pro muže

Unikátní leadership program pro muže ve vedoucích pozicích a zakladatele firem. Dozvíte se, jak být dobrým lídrem v každé situaci a co se od vás očekává v době, kdy se společnost i organizace zásadně mění a rostou požadavky na nové dovednosti manažerů.

 • Vyberte
 • 29. 11. 2023

Odesláním přihlášky souhlasím s Obchodními podmínkami a beru na vědomí Informace o zpracování osobních údajů.

Potřebujete poradit? Kontaktujte Jitku

Jitka Houzarová
Program Coordinator
+420 732 932 613
jitka.houzarova@atairu.com

Další programy

8. listopadu 2023

Nejbližší termín

Autentický leadership pro ženy

Pro střední management

 • Talenty
 • Spolupráce
 • Sebejistota

jaro 2024

Nejbližší termín

Autentický Leadership pro ženy top manažerky

Pro ženy z boardu a majitelky firem

 • Poslání
 • Odolnost
 • Motivace

jaro 2024

Nejbližší termín

Disruptive Leadership Inside Out

Pro nejvyšší management

 • Poslání
 • Inovace
 • Business