Autentický Leadership pro top manažerky


Nejbližší termín:
jaro 2025

Pro koho:
top manažerky

Délka programu:
9 měsíců

Počet účastnic:
18

Jediný program autentického leadershipu v České republice, který podporuje a rozvíjí ženy z nejvyššího vedení firem a členky představenstev českých i nadnárodních společností.  Program se zaměřuje na témata spojená s leadershipem na nejvyšších úrovních a změnami v byznysu i ve společnosti.

Získejte novou perspektivu

Vedení lidí a řízení společností, jak jsme znali doposud, se dramaticky mění. V programu vám ukážeme, jak uspět v tomto mimořádně náročném a nepředvídatelném prostředí (tzv. V.U.C.A. světě).  Dozvíte se, co jsou delty v leadershipu a jaké nové dovednosti je nezbytné získat, abyste změny dokázaly ustát a využít je pro rozvoj byznysu. Naším cílem je posílit vaši odolnost a pomoci vám k tomu, abyste i pod velkým tlakem zůstaly vyrovnané a nepřestaly věřit svým schopnostem.

Rádi vás přivítáme do společnosti dalších top manažerek, které v bezpečném a otevřeném prostředí sdílí osobní zkušenosti a inspirují se navzájem.

Vyzkoušejte program
formou ochutnávky

Zažijte nás na vlastní kůži a potkejte se s lektory, ale i hosty, kteří si programy
sami prošli. Rádi vám odpovíme na vaše otázky.

Co se v programu naučíte

WORKSHOP #1

Talenty & Leadership
mindset

Jak pracovat se svými talenty

S využitím testů Talentové Dynamiky najdete vaše silné stránky i osobní výzvy v komunikaci a spolupráci s ostatními. Budeme vás motivovat, abyste se více soustředily na to, kde díky vrozeným talentům vytváříte přidanou hodnotu s lehkostí.

Jak pracovat se svým mindsetem

Odolnost a adaptivita jsou jedny z kritických dovedností pro leadership ve V.U.C.A. světě. Dozvíte se, jak nastavení vašeho mindsetu ovlivňuje vaši vnitřní odolnost a jak ji prostřednictvím práce s mindsetem můžete posilovat. Podíváme se na situace, ve kterých ztrácíte sílu a stáváte se obětí okolností, a jak emočně vypjaté situace zvládat bez ztráty důvěry ostatních.

WORKSHOP #2

Limitující vzorce chování & Poslání

Co vás limituje v dosahování úspěchů  

Zjistíte, jaké behaviorální vzorce sabotují vaše ambice i plány a z čeho se rodí stres v pracovním i osobním životě.

Co určuje vaše směřování

Zaměříte se na vaše vnitřní PROČ – co vám osobně dává největší smysl, co vás nejvíc naplňuje a uspokojuje. Zjistíte, jak osobní poslání ovlivňuje vaše rozhodování a jak jej prakticky promítnout do vašeho profesního i osobního života.

WORKSHOP #3

Osobní identita &  týmová spolupráce 

Jaké jsou pilíře vaší osobní identity

Jedním z klíčových elementů vnitřní motivace a osobního naplnění je vědomá práce s vlastními silnými stránkami a posláním. Pomůžeme vám definovat si své autentické pilíře osobní identity, které budou sloužit jako základ pro budování vaší osobní značky a vaší sebeprezentace navenek. 

Jak lépe využívat různorodost v týmu

Díky práci se svými talenty lépe porozumíte i druhým a jejich individuálním odlišnostem. Zjistíte, co jsou jejich preference v komunikaci a spolupráci a jak je co nejlépe motivovat.

WORKSHOP #4

Osobní brand & prezentace lídrů 

Jak si vytvořit autentickou osobní značku 

Pomůžeme vám vytvořit vaše nové BIO, které věrně odráží vaše talenty a preference i vaše poslání. Nové curriculum vitae budete moct použít i na sociální síti LinkedIn a firemním webu. Zjistíte i to, jak autentickou identitu využít pro osobní branding.

Jak komunikovat 
svou osobní značku 

Ukážeme vám, proč je budování osobní značky důležité a jak vám může pomoci při styku s médii. A také to, jak využívat nová média a technologie pro komunikaci dovnitř i ven z firmy.

WORKSHOP #5

Strategická komunikace & Práce s rezistencí

Jak úspěšně komunikovat strategii 

Naučíte se, proč je důležité využívat formát strategických one-pagerů v komunikaci strategie do firmy a jak to může pomoci ke jednocení strategického směřování. Pomůžeme vám vytvořit si strategický one-pager pro vaši vlastní firmu nebo tým.

Jak pracovat s rezistencí  

Ukážeme vám, jak efektivně získávat druhé tak, abyste minimalizovali jejich rezistenci.  Naučíme vás rozpoznat, v jaké fázi pochopení je jejich tým a jak podle toho upravit svou komunikaci k nim. Zaměříme se na to, jak přeložit vizi, strategii a změny pro lidi tak, aby rozuměli tomu, co to znamená pro jednotlivce i pro celá oddělení.

WORKSHOP #6

Nové dovednosti lídrů 

Nové typy přístupů a vedení lidí

Jak strategicky pohlížet na vlastní budoucnost i na budoucnost vaší organizace. Inspirujeme vás přístupy a dovednostmi, které vám pomohou uspět. Zjistíte, jak samy můžete přispívat k transformaci firmy a co jsou vaše slabiny a slepá místa, kvůli kterým nevidíte potenciální hrozby.

Jak utvářet kvalitní vztahy a vědomě budovat network 

Dozvíte se, jak přirozeně a systematicky rozvíjet vaši profesní síť – kdo jsou pro vás důležití lidé, kteří vás posouvají dál a o které se můžete opřít. Podíváme se i na to, jak můžete k posunu ostatních přispět i vy, a to skrze mentoring a sponzoring.

Co o programu říkají
jeho účastnice

"Chtěla jsem se posunout v pracovním a možná i v osobním životě. Dalo mi to spoustu věcí, kupodivu i nečekaných. Dalo mi to odvahu věci zkoušet, jít do něčeho, v čem si nejsem úplně jistá, věřit v sebe, že to dokážu a otevřelo mi to spoustu příležitostí. Kupodivu mi to pomohlo i rozšířit svůj network přátel, network pracovní a tenhle network mi pomohl jak v řešení osobních věcí, problémů, tak ve věcech pracovních."

Olga Řehořková
Director, PwC

„Pro vstup do ATAIRU programů jsem měla dva důvody. Prvním je osobnost Radky Dohnalové a naše osobní setkání, při kterém mi o ATAIRU vyprávěla. Jakmile jsem jako finanční ředitelka vše prostudovala a analyzovala, věděla jsem, že v ATAIRU kurzu nesmím chybět. Druhým důvodem byla báječná společnost žen z vedoucích pozic, které mě inspirovaly a pochopila jsem, že všechny čelíme podobným problémům, i když pracujeme v různých firmách. Po kurzu jsem si začala mnohem více všímat silných stránek lidí v mém týmu. Teď všichni děláme věci s mnohem větší lehkostí a nadšením. A já osobně jsem si úplně jinak uspořádala diář. A to tak, abych se mohla věnovat nejen práci, ale i rodině a našemu malému synkovi. To byl pro mě největší přínos kurzu.“

Lucie Urválková
Financial Director & Vice-Chairman of the Board, Uniqa

„Zúčastnila jsem se tolika školení a tolik pozvánek odmítla. Ale u ATAIRU to bylo jiné. Nejprve se podíváte hluboko dovnitř sama sebe a teprve pak se můžete podívat ven. Zodpovíte si otázky o tom, jak dělat nejpřirozeněji svou práci, kdy přináším největší tu hodnotu - je k nezaplacení. To vše velmi hmatatelným, pragmatickým způsobem.
Poté si uděláte pohled do oblastí, které máme sklony přehlížet, nebo se jim někdy vyhýbáme. Ale jen tak děláme pokroky.
Na konec potkáte na cestě skvělé lidi. ATAIRU tým i ostatní dámy v programu - bylo skvělé se s takovými lidmi potkat. Napříč tomu, že skupina byla přirozeně rozmanitá - byla v určitém smyslu velmi koherentní, a tak jsme se mohli hodně inspirovat a zažít spoustu legrace. Věřím, že moje zkušenosti z ATAIRU programu mají vliv na úžasné výsledky spokojenosti zaměstnanců - index 100% lidí, skok ze 70% v mém týmu.“

Ivana Šedivá
ex-Marketing Director Czechia and Slovakia, McDonald´s

Praktické info o programu

Délka programu: 9 měsíců
Počet účastnic: 18 ve skupině

6x 

celodenní workshop

seniorní lektoři z různých oborů

3x 

individuální mentoring pro každou účastnici (90 min.)

Network 

business network lidí
s podobnými tématy

Eventy 

pozvání na ATAIRU konference a Alumni setkání pro absolventy programů

Vaši průvodci programem

Život je jako jízda na kole. Abyste održeli rovnováhu, nesmíte zastavit.

ALBERT EINSTEIN

Na co se často ptáte

Jak je program časově náročný?

Plánujeme vždy jednu interakci měsíčně. Pokud jsou v daném měsíci individuální sezení, další workshopy už neplánujeme. Workshopy neprobíhají ani v době letních a vánočních prázdnin.

Lze cenu rozložit i do několika splátek?

Samozřejmě. Dejte nám vědět, jakou variantu splácení potřebujete nastavit, a my vám vyjdeme vstříc.

Co když se mi v programu nebude líbit?

Ještě se nám to nestalo, ale chápeme, že na začátku můžete panovat nejistota. Veškeré připomínky a požadavky řešíme individuálně a vždy najdeme formu náhrady, která vám bude vyhovovat. 

Registrujte se do programu Autentický Leadership pro top manažerky

Jediný program autentického leadershipu v České republice, který podporuje a rozvíjí ženy z nejvyššího vedení firem a členky představenstev českých i nadnárodních společností.  Program se zaměřuje na témata spojená s leadershipem na nejvyšších úrovních a změnami v byznysu i ve společnosti.

 • Vyberte
 • 28. února 2024

Odesláním přihlášky souhlasím s Obchodními podmínkami a beru na vědomí Informace o zpracování osobních údajů.

Potřebujete poradit? Kontaktujte Jitku

Jitka Houzarová
Program Coordinator
+420 732 932 613
jitka.houzarova@atairu.com

Další programy pro rozvoj lídrů

16. května 2024

Nejbližší termín

Disruptive Leadership Inside Out

Pro nejvyšší management

 • Poslání
 • Inovace
 • Byznys

20. května 2024

Nejbližší termín

Autentický Leadership pro muže

Pro střední management

 • Komunikace
 • Motivace
 • Spolupráce

22. května 2024

Nejbližší termín

Autentický leadership pro ženy

Pro střední management

 • Talenty
 • Spolupráce
 • Sebejistota